Rozpocznij każdy dzień z pewnością siebie, łącząc mieszankę Brave Courage z praktyką pozytywnych afirmacji. Pozwól sobie na zresetowanie się, kiedy doświadczasz uczucia zwątpienia i stresu, zwijając Brave na karku i punktach nadgarstkowych. Dzika pomarańcza, Amyris, Osmanthus i kora cynamonu połączone w delikatnej, szybkiej metodzie aplikacji, fachowo zmieszane z frakcjonowanym olejem kokosowym, sprawiają, że Brave to zastrzyk olejków eterycznych na cały dzień.

Dzięki jasnemu i ciepłemu aromatowi, Brave to idealna mieszanka, która doda Ci energii i ożywi Cię, kiedy poczujesz się pozbawiony motywacji. Dzięki unikalnemu olejkowi eterycznemu Amyris Wood, Brave pomaga promować spokojne środowisko, redukując uczucie niepokoju i stresu. Zanim stawisz czoła wielkim (lub małym) chwilom w życiu, przetocz Brave pod stopami i na grzbietach dłoni, aby zaszczepić w sobie myśli o odwadze i pozytywnym nastawieniu oraz pewność, że możesz osiągnąć wszystko.

Aplikacja

  • Stosuj Mieszankę Odwagi przez cały dzień, aby zapewnić sobie spokój i zmniejszyć uczucie napięcia i niepokoju, które może się czasem pojawić.
  • Używaj Odważnych w nowych lub odmiennych sytuacjach, aby promować uczucie odwagi i pewności siebie.

Podręcznik użytkownika

Użycie aromatyczne: Zwiń w dłonie i wdychaj lub zroluj na ozdoby aromatyczne wykonane z naturalnego dolomitu lub skały lawowej.

Stosowanie na skórę: Nałóż na wybrane miejsce. Przeznaczone do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia. Możliwa nadwrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z nim. Nie stosuj w okolicach oczu, uszu wewnętrznych, ust i na obszarach wrażliwych.

Mieszanka odwagi doTERRA Brave Kids

  • A
  • T
  • N

 36,00

Availability: Na stanie

Shopping Cart
Mieszanka odwagi doTERRA Brave Kids
 36,00

Availability: Na stanie