Mieszanka odwagi doTERRA Brave Kids

doTERRA Stronger Kids Mieszanka Ochronna Original price was: € 22,33.Current price is: € 11,15.
Powrót do listy produktów

 36,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  N
  Neat

Na stanie

Rozpocznij każdy dzień z pewnością siebie, łącząc mieszankę Brave Courage z praktyką pozytywnych afirmacji. Pozwól sobie na zresetowanie się, kiedy doświadczasz uczucia zwątpienia i stresu, zwijając Brave na karku i punktach nadgarstkowych. Dzika pomarańcza, Amyris, Osmanthus i kora cynamonu połączone w delikatnej, szybkiej metodzie aplikacji, fachowo zmieszane z frakcjonowanym olejem kokosowym, sprawiają, że Brave to zastrzyk olejków eterycznych na cały dzień.

Dzięki jasnemu i ciepłemu aromatowi, Brave to idealna mieszanka, która doda Ci energii i ożywi Cię, kiedy poczujesz się pozbawiony motywacji. Dzięki unikalnemu olejkowi eterycznemu Amyris Wood, Brave pomaga promować spokojne środowisko, redukując uczucie niepokoju i stresu. Zanim stawisz czoła wielkim (lub małym) chwilom w życiu, przetocz Brave pod stopami i na grzbietach dłoni, aby zaszczepić w sobie myśli o odwadze i pozytywnym nastawieniu oraz pewność, że możesz osiągnąć wszystko.

Aplikacja

 • Stosuj Mieszankę Odwagi przez cały dzień, aby zapewnić sobie spokój i zmniejszyć uczucie napięcia i niepokoju, które może się czasem pojawić.
 • Używaj Odważnych w nowych lub odmiennych sytuacjach, aby promować uczucie odwagi i pewności siebie.

Podręcznik użytkownika

Użycie aromatyczne: Zwiń w dłonie i wdychaj lub zroluj na ozdoby aromatyczne wykonane z naturalnego dolomitu lub skały lawowej.

Stosowanie na skórę: Nałóż na wybrane miejsce. Przeznaczone do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia. Możliwa nadwrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z nim. Nie stosuj w okolicach oczu, uszu wewnętrznych, ust i na obszarach wrażliwych.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg