Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Przed wyjściem do szkoły posmaruj nadgarstki i klatkę piersiową dziecka odrobiną środka uspokajającego, aby zapewnić mu bezstresowy dzień.
  • Zakończ dzień, wykonując dziecku relaksujący masaż stóp z Calmerem.
  • Pomóż dziecku się uspokoić, stosując tę bezpiecznie rozcieńczoną mieszankę, gdy tylko poczuje się niespokojne lub zdenerwowane.

Więcej informacji

Wspieranie spokojnego snu to jeden z tradycyjnych sposobów używania olejków eterycznych. Odpowiednio stosowane olejki eteryczne mogą pomóc Twojemu dziecku w osiągnięciu tego ważnego czynnika w ogólnym samopoczuciu. Jako jedna z mieszanek olejków w Kolekcji Olejków dla Dzieci firmy doTERRA, mieszanka Calmer Restful została stworzona, aby zmniejszyć uczucie stresu i promować spokój w ciągu dnia, pomagając w osiągnięciu pełnego, spokojnego snu. Ta mieszanka zawiera lawendę, canangę, drzewo Buddy i kremowy rumianek na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

Lawenda jest często uważana za olejek, który trzeba mieć zawsze pod ręką ze względu na jej wszechstronne zastosowanie, w tym właściwości uspokajające i relaksujące, które sprzyjają spokojnemu snu i łagodzą uczucie stresu.

Cananga ma kwiatowy zapach i działa uspokajająco, natomiast zapach Buddha Wood łączy w sobie nuty róży i drewna dymnego, dając poczucie uziemienia.

Rumianek rzymski ma słodki, kwiatowy zapach, łagodzi i działa kojąco na skórę.

Frakcjonowany olej kokosowy to lekki olej nośnikowy, który pomaga lepiej rozprowadzić olejek eteryczny i pozostawić skórę gładką i miękką.

Te kojące olejki eteryczne i olejek nośny tworzą bezpiecznie rozcieńczoną mieszankę, która zapewni Twojemu dziecku uspokajającą atmosferę, sprzyjającą pozytywnemu nastrojowi.

doTERRA Calmer Kids Restful Blend

  • A
  • T
  • N

 32,67

Availability: Na stanie

Kwiatowy, delikatny, drzewny zapach Calmer zapewnia dziecku kojącą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

 

Shopping Cart
doTERRA Calmer Kids Restful Blend
 32,67

Availability: Na stanie