Sale!

Wskazówki dotyczące użytkowania

Przed snem wetrzyj mieszankę Stronger w spody stóp.
Zwiń nadgarstki, aby zapewnić im wsparcie przez cały dzień.
Nałóż na klatkę piersiową lub dłonie i głęboko wdychaj, aby uzyskać aromatyczne korzyści.

Co znajduje się w Mieszance Ochronnej Mocniej?

Mieszanka ochronna Stronger zawiera kilka olejków eterycznych wybranych specjalnie ze względu na ich właściwości wspomagające i wzmacniające.

Litsea jest jednym z kluczowych składników mieszanki Stronger. Drzewo litsea jest krzaczaste, wiecznie zielone i wytwarza małe owoce, z których pochodzi olejek eteryczny. Zapach litworu jest słodki i cytrynowy, podobny do zapachu trawy cytrynowej. Pomaga zachować czysty i zdrowy wygląd skóry oraz ma inne właściwości wspomagające.

Drzewny, ciepły i uziemiający olejek eteryczny z drzewa cedrowego może szybko zmienić każde otoczenie w miejsce, w którym panuje relaks i siła. Jest często stosowany w terapii masażu, aby uspokoić umysł i ciało.

Frankincense, znany również jako Król Olejków, to prawdziwy mocarz wśród olejków eterycznych. Kiedy potrzebujesz wsparcia, zwróć się do Frankincense. Bogaty aromat Frankincense szczególnie dobrze komponuje się z innymi olejkami w mieszance Stronger, tworząc głęboki, piękny zapach.

Róża, Królowa Olejków, jest jednym z najcenniejszych i najbardziej cenionych olejków eterycznych. Jego delikatny zapach podnosi na duchu i dodaje otuchy, a olejek stosowany miejscowo pomaga przywrócić równowagę i harmonię skóry.

Stronger jest wstępnie rozcieńczony w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, co ułatwia wchłanianie i minimalizuje wrażliwość skóry.

 

 

doTERRA Stronger Kids Mieszanka Ochronna

  • A
  • T
  • N

 18,00

Availability: Na stanie

Kwiatowy, delikatny, drzewny zapach Calmer zapewnia dziecku kojącą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

Shopping Cart
doTERRA Stronger Kids Mieszanka Ochronna
 18,00

Availability: Na stanie