Mieszanka olejków eterycznych Tamer sprawia, że nauczenie dzieci korzystania z kojących zapachów i zapewnienie im odpowiednich narzędzi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Mieszanka olejków eterycznych Tamer™ ma miętowy, słodki aromat, który sprawi, że każde dziecko będzie zachwycone. Tamer łączy olejek z mięty pieprzowej, olejek z mięty japońskiej, olejek z imbiru, olejek z nasion pietruszki i olejek z czarnego pieprzu, aby stworzyć orzeźwiający, a jednocześnie delikatny zapach i zapewnić ukojenie podczas masażu.

Podobnie jak wszystkie mieszanki z Kolekcji Dziecięcej doTERRA, Tamer jest dostępny w 10 ml rolkach na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, delikatnego dla wrażliwej skóry i idealnego do stosowania bez ingerencji.

 

Użyj tamera doTERRA

  • Nałóż olejek Tamera na nadgarstki i tył szyi, aby uzyskać pobudzający, słodki zapach podczas długiej podróży samochodem.
  • Nałóż olejek Tamera na brzuszek po dużym posiłku, aby uzyskać słodki, kojący aromat podczas masażu brzuszka.
  • Wyślij olejek Tamera do szkoły razem z dziećmi, aby zapewnić im spokojną atmosferę podczas przerwy obiadowej lub przed rozpoczęciem nowego przedmiotu.
  • Zastosuj olejek Tamer, aby uzyskać miętowy, świeży aromat podczas picia gorącej herbaty z imbiru lub rumianku.

doTERRA Tamer Kids Mieszanka na trawienie

 26,33

Availability: Na stanie

Dzieciństwo to czas pełen niepewności, ale jedna rzecz, której każde dziecko z pewnością bardzo potrzebuje, to pocieszające i uspokajające zapachy. Czy te zapachy towarzyszą masażowi brzuszka po dużym posiłku, długiej podróży samochodem, czy po prostu odpoczynkowi po długim dniu,

Shopping Cart
doTERRA Tamer Kids Mieszanka na trawienie
 26,33

Availability: Na stanie