Olejek eteryczny doTERRA MetaPWR 15 ml

 45,33

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  I
  Internal

MetaPWR Metabolic Blend, opracowana przez badaczy klinicznych doTERRA, to opatentowana, zrównoważona proporcja olejków eterycznych CPTG® z grejpfruta, cytryny, mięty pieprzowej, imbiru i kory cynamonu. Mieszanka olejów MetaPWR może służyć jako ważna część codziennego zdrowego reżimu metabolicznego, gdy jest stosowana wewnętrznie.

Nieopublikowane badania przedkliniczne sugerują, że Metabolic Blend może docierać do komórek tłuszczowych i redukować je podczas przyjmowania. Limonen, główny składnik chemiczny MetaPWR, może wspierać zdrowy metabolizm po spożyciu. Wykazano, że przyjmowanie olejku eterycznego z mięty pieprzowej, składnika MetaPWR, zmniejsza apetyt i poprawia wyniki sportowe.

MetaPWR Metabolic Blend – część MetaPWR Metabolic System – wspiera zdrowe systemy odnowy biologicznej mające na celu zwiększenie energii i witalności, zdrowia metabolicznego i kontroli wagi, aby dodać zdrowia do Twojego życia.

Metabolic Blend:

 • Hamuje wzrost komórek tłuszczowych
 • Pomaga ograniczyć pragnienia
 • Wspomaga zdrowy metabolizm
 • Bez stymulantów

Mieszanka olejów MetaPWR może być dodawana do wody lub przyjmowana w kapsułkach żelowych. Codziennie zażywaj 6 kropli olejku w wodzie lub 3 kapsułki z 2 kroplami. Możesz również wmasować olejek w swoje “problematyczne obszary”. Dodaj go do naszego bezzapachowego balsamu do rąk i ciała i wcieraj w podbrzusze i uda. Możesz to połączyć z masażem suchą szczotką. To sygnał dla komórek tłuszczowych, aby przestały magazynować tak dużo tłuszczu!

Pij tylko w szkle lub stali nierdzewnej, nie w plastiku.

Pij codziennie odpowiednią ilość wody. Zwiększaj ilość wypijanej wody do 35 ml na kilogram masy ciała.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg