MetaPWR Metabolic Blend, opracowana przez badaczy klinicznych doTERRA, to opatentowana, zrównoważona proporcja olejków eterycznych CPTG® z grejpfruta, cytryny, mięty pieprzowej, imbiru i kory cynamonu. Mieszanka olejów MetaPWR może służyć jako ważna część codziennego zdrowego reżimu metabolicznego, gdy jest stosowana wewnętrznie.

Nieopublikowane badania przedkliniczne sugerują, że Metabolic Blend może docierać do komórek tłuszczowych i redukować je podczas przyjmowania. Limonen, główny składnik chemiczny MetaPWR, może wspierać zdrowy metabolizm po spożyciu. Wykazano, że przyjmowanie olejku eterycznego z mięty pieprzowej, składnika MetaPWR, zmniejsza apetyt i poprawia wyniki sportowe.

MetaPWR Metabolic Blend – część MetaPWR Metabolic System – wspiera zdrowe systemy odnowy biologicznej mające na celu zwiększenie energii i witalności, zdrowia metabolicznego i kontroli wagi, aby dodać zdrowia do Twojego życia.

Metabolic Blend:

  • Hamuje wzrost komórek tłuszczowych
  • Pomaga ograniczyć pragnienia
  • Wspomaga zdrowy metabolizm
  • Bez stymulantów

Mieszanka olejów MetaPWR może być dodawana do wody lub przyjmowana w kapsułkach żelowych. Codziennie zażywaj 6 kropli olejku w wodzie lub 3 kapsułki z 2 kroplami. Możesz również wmasować olejek w swoje “problematyczne obszary”. Dodaj go do naszego bezzapachowego balsamu do rąk i ciała i wcieraj w podbrzusze i uda. Możesz to połączyć z masażem suchą szczotką. To sygnał dla komórek tłuszczowych, aby przestały magazynować tak dużo tłuszczu!

Pij tylko w szkle lub stali nierdzewnej, nie w plastiku.

Pij codziennie odpowiednią ilość wody. Zwiększaj ilość wypijanej wody do 35 ml na kilogram masy ciała.

Olejek eteryczny doTERRA MetaPWR 15 ml

  • A
  • T
  • I

 45,33

Availability: Na stanie

Shopping Cart
Olejek eteryczny doTERRA MetaPWR 15 ml
 45,33

Availability: Na stanie