PastTense to opatentowana przez firmę dōTERRA mieszanka olejków, która ma działanie uspokajające w przypadku napięć i dyskomfortu. Olejki DōTERRA posiadają certyfikat CPTG: Certified Pure Tested Grade®.

Dzięki mocy olejków eterycznych CPTG® z wintergreenu, lawendy, mięty pieprzowej, kadzidła, kolendry, majeranku, rumianku rzymskiego, bazylii i rozmarynu.

Past Tense Roll On to olejek złożony łagodzący napięcia, który działa szybko, jest skuteczny i łatwy w użyciu.

Olejki eteryczne dōTERRA są tak skoncentrowane i czyste, że wystarczy 1 lub 2 krople, aby doświadczyć ich skuteczności. To sprawia, że stosowanie tych olejków jest korzystniejsze niż myślisz!

Nałóż olejek na szyję, ramiona lub za uszami, aby uspokoić emocje, wdychając chłodzący, kojący zapach, który jest znakiem rozpoznawczym PastTense.

Aplikacje

  • Wmasuj w ramiona, szyję i plecy, aby uzyskać chłodzące, kojące uczucie.
  • Nałóż na skronie i kark przed egzaminem lub sprawdzianem.
  • Nałóż na nadgarstki podczas podróży, aby uspokoić emocje.

Korzyści podstawowe

  • Pomaga zapewnić podstawowe i zrównoważone emocje
  • Pomaga złagodzić stresujące uczucia
  • Pakowane dla wygodnej aplikacji w butelce z rolką

Instrukcja obsługi

Nałóż na wybrane miejsce. Rozcieńczaj z olejem kokosowym DōTERRA Fractionated Coconut Oil, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

 

Składniki

Liść Wintergreen, Kwiat Lawendy, Mięta Pieprzowa, Żywica Frankincense, Ziele Kolendry, Liść Majeranku, Kremowy Kwiat Rumianku, Olejki eteryczne Bazylii i Rozmarynu.

Aromatyczny Opis

Świeża, mięta, zioła

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA PastTense

 30,67

Availability: Na stanie

PastTense to opatentowana przez firmę dōTERRA mieszanka olejków, która zapewnia ukojenie w przypadku dyskomfortu. Dzięki mocy olejków eterycznych CPTG® z Wintergreen, lawendy, mięty pieprzowej, kadzidła, kolendry, majeranku, rumianku rzymskiego, bazylii i rozmarynu.

Shopping Cart
doTERRA PastTense
 30,67

Availability: Na stanie