Salubelle

Mieszanka silnych, odnawiających, rzadkich olejków eterycznych, używanych w historii ze względu na swoje cudowne właściwości.

Salubelle lub jego stara nazwa Immortelle Anti-Aging Beauty Blend jest przeznaczony do ochrony i odżywiania skóry oraz redukcji czynników przyczyniających się do jej starzenia. Te silne olejki eteryczne pomagają zachować gładszą, jaśniejszą i młodszą skórę. Salubelle łatwo wchłania się w skórę i może być stosowany na twarz, szyję i dekolt, aby zmniejszyć drobne linie, zmarszczki i starzenie się skóry. to domowa mieszanka silnie odnawiających, rzadkich olejków eterycznych, używanych w historii ze względu na swoje upiększające właściwości.

Salubelle Anti-Aging Blend został opracowany, aby chronić i odżywiać skórę, pomagając jednocześnie zmniejszyć widoczność starzejącej się skóry. Opatentowana mieszanka rzadkich olejków eterycznych o silnym działaniu odnawiającym, które były używane w historii ze względu na swoje działanie upiększające.

Salubelle firmy dōTERRA to innowacyjna mieszanka rzadkich olejków eterycznych, które w przeszłości były używane do poprawy urody. Mieszanka Immortelle Anti-Aging została stworzona specjalnie w tym celu. Olejki eteryczne CPTG Certified Pure Tested Grade® z Frankincense (Wierook), Sandelwood, Lavender (Lavendel), Myrrh (Mirre), Helichrysum oraz Rose (Roos) zostały specjalnie połączone w tym celu.

Aplikacje

  • Nałóż cienką warstwę Immortelle na twarz, szyję i dekolt, a następnie powtórz aplikację na wybrane miejsca. Następnie zastosuj wybrany przez siebie krem nawilżający DōTERRA.
  • Zastosuj, aby zmniejszyć plamy.
  • Stosuj jako część porannej i wieczornej pielęgnacji twarzy.

Instrukcja obsługi

Zaaplikuj jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce. Rozcieńczaj z olejem kokosowym DōTERRA Fractionated Coconut Oil, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Główne korzyści

  • Pomaga zredukować drobne linie i zmarszczki
  • Pomaga zmniejszyć oznaki starzenia się
  • Zapewnia gładszą, bardziej promienną i młodziej wyglądającą skórę

składniki

Olejki eteryczne z Frankincense, Hawajskiego Drzewa Sandałowego, Lawendy, Mirry, Kwiatu Helichrysum i Kwiatu Róży.

Aromatyczny Opis

Drzewny, pikantny, bogaty, świeży

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

*Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA Salubelle Beauty Blend 15ml

 125,67

Availability: Na stanie

Immortelle Anti-Aging Blend
Immortelle, jedna z najpopularniejszych mieszanek firmy DoTERRA, to potężne połączenie specjalnie dobranych olejków eterycznych.

Shopping Cart
doTERRA Salubelle Beauty Blend 15ml
 125,67

Availability: Na stanie