doTERRA Zendokrynna Mieszanka Detoksykująca (15ml)

 41,67

  Czy chcesz oczyścić, odtruć i wspomóc swoje organy? Następnie użyj Mieszanki Detoksykującej Zendocrine firmy DoTERRA. Ta mieszanka to kompozycja olejków eterycznych z mandarynki, kolendry, jałowca, rozmarynu i geranium.

  Zendocrine Blend to mieszanka olejków eterycznych, która wspomaga naturalną zdolność organizmu do pozbywania się produktów przemiany materii. Ta mieszanka jest połączeniem mandarynki, kolendry, jałowca, rozmarynu i geranium. Te olejki eteryczne są znane ze swoich właściwości oczyszczających i wspomagających narządy.

  Mieszanka Zendocrine znajduje się również w kompleksie Zendocrine Detoxification i żelach miękkich Zendocrine.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Dodaj 1-2 krople Zendocrine do napojów cytrusowych, herbaty lub wody, aby wspomóc zdrowe funkcjonowanie wątroby.
  • Przyjmuj jedną kroplę dziennie przez tydzień jako część wewnętrznego rytuału oczyszczania.
  • Olej na brzuchu lub spodzie stóp może wspomóc naturalny system detoksykacji organizmu.

  Skład Mieszanki Detoksykującej Zendocrine

  Ten olejek składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

  • Tangerine
  • Rosemary
  • Geranium
  • Jagody jałowca
  • Kolendra

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg