doTERRA ZenGest Touch roller (10ml)

 32,33

  Wałek dotykowy ZenGest może pomóc przy wzdęciach lub innych dolegliwościach żołądkowo-jelitowych. Dotyczy to również chorób lokomocyjnych.

  Na stanie

  Wałek ZenGest Touch jest gotowy do natychmiastowego użycia. Olejek może pomóc w trawieniu, uspokoić żołądek i poprawić ogólną jakość trawienia. Ta wyjątkowa mieszanka zawiera imbir, koper włoski i kolendrę. Mięta pieprzowa, terragon, anyż i kminek pomagają w trawieniu i utrzymaniu zdrowego układu pokarmowego. ZenGest Touch możesz mieć pod ręką na wzdęcia po jedzeniu, olej jest bezpieczny i skuteczny.

  Wewnętrzne stosowanie ZenGestu to zdrowy, naturalny i delikatny sposób na złagodzenie rozstroju żołądka lub utrzymanie zdrowego układu pokarmowego. W ZenGest Touch mieszanka ZenGest jest rozcieńczona frakcjonowanym olejem kokosowym, dzięki czemu jest bezpośrednio stosowana na skórę.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Nałóż olej na brzuch przed lotem lub jazdą konną. Dotyk ZenGestu z olejkiem łagodzącym może zmniejszyć dolegliwości związane z podróżą.

  Skład ZenGest Touch

  Ten olejek składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

  • Nasiona anyżu
  • Mięta pieprzowa
  • Ginger
  • Kminek
  • Kolendra
  • Koper włoski
  • Frakcjonowany olej kokosowy

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg