Elevation Joyful Blend to idealna mieszanka na te chwile, kiedy potrzebujesz orzeźwienia. Ta ekscytująca mieszanka stanowi orzeźwiające połączenie olejków eterycznych, które poprawią Twój nastrój i zwiększą Twoją energię. Rozcieńczyć olej frakcjonowanym olejem kokosowym.

Elevation łączy w sobie euforyczne zapachy kwiatowe z cytrusowymi i drzewnymi, tworząc unikalną mieszankę, która wprawia w pozytywny nastrój i dodaje pewności siebie. Ostatecznym celem tego olejku jest podniesienie nastroju i zwiększenie energii. Wyjątkowy zapach łagodzi uczucie senności i smutku.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Umieść kilka kropli tego olejku w dyfuzorze, aby promować poczucie własnej wartości, jednocześnie zmniejszając uczucie senności.
 • Podniesienie się z rana pomaga dzieciom iść do szkoły z pozytywnym i energicznym nastrojem.
 • Nacieraj olejkiem serce, skronie lub nadgarstki, aby poprawić nastrój i dodać sobie sił witalnych.
 • Po długim, stresującym dniu, weź kąpiel z kilkoma kroplami, aby zmniejszyć uczucie stresu. Aby zapobiec podrażnieniom skóry, najpierw zmieszaj olej z solą kuchenną.

Skład Elevation Joyful Blend

Olejek ten składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.
Unikaj światła słonecznego lub promieni UV do 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Elevation Joyful Blend (15ml)

  56,33

  Jak sama nazwa wskazuje, Elevation Joyful Blend jest ożywczą kombinacją olejków eterycznych, które łączą euforyczne zapachy, aby podnieść Twój nastrój. Olejek wspiera poczucie pewności siebie i zwiększa energię.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal