doTERRA Serenity Restful Blend (15ml)

 63,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  N
  Neat

dōTERRA Serenity® Calming Blend koi zmysły i wspomaga dobry sen. Serenity to złożona mieszanka olejków eterycznych z lawendy, majeranku, rumianku rzymskiego, Ylang Ylang, drzewa sandałowego i wanilii, która zapewnia subtelny aromat.

Serenity firmy doTERRA uspokaja umysł, relaksuje ciało i koi duszę. Olejek tworzy bezpieczną przystań, w której można się schronić po stresującym dniu. Składniki zmniejszają napięcie, uspokajają emocje i dają poczucie spokoju.

Umieść jedną do dwóch kropli w dłoniach i wdychaj, aby zredukować codzienne stresy lub użyj wieczorem, aby stworzyć atmosferę spokoju i ukojenia dla niespokojnego dziecka. dōTERRA Serenity® uspokaja umysł i pobudza zmysły. DoTERRA Serenity® można stosować w połączeniu z dōTERRA Serenity® Restful Complex Softgels.

Stres jest główną przyczyną chorób i dolegliwości. Szacuje się, że ponad 90% wszystkich wizyt u pracowników służby zdrowia jest związanych ze stresem. Serenity to złożona mieszanka olejków eterycznych z lawendy, majeranku, rumianku rzymskiego, Ylang Ylang, drzewa sandałowego i wanilii, która zapewnia subtelny aromat. Jest to idealna mieszanka olejków znanych ze swoich właściwości kojących. Spokój może zapewnić dobre samopoczucie i relaks.

Aplikacje

 • Zastosuj olejek w dyfuzorze, aby uspokoić niespokojne dziecko przed snem.
 • Nałóż na spody stóp, aby zrelaksować się przed snem. Stosuj w połączeniu z żelami miękkimi doTERRA Serenity Restful Complex, aby uzyskać wzmocniony efekt.
 • Wdychaj go bezpośrednio z dłoni lub używaj w dyfuzorze w ciągu dnia, aby zrelaksować się po stresującej sytuacji.
 • Dodaj 2-3 krople do ciepłej kąpieli z solą Epsom, aby uzyskać relaksujące doświadczenie.

Korzyści podstawowe

 • Promuje relaks i spokojny sen
 • Zmniejsza uczucie napięcia i uspokaja emocje
 • Uspokaja umysł i pobudza zmysły
 • W połączeniu z kompleksem doTERRA Serenity Restful Softgels naturalne rozwiązanie dla spokojnego snu

Instrukcja obsługi

Dyfuzor: Użyj trzech do czterech kropli w dyfuzorze.
Stosowanie na skórę: Nałóż jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce. Rozcieńczaj z olejem kokosowym DōTERRA Fractionated Coconut Oil, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Zobacz dodatkowe środki ostrożności poniżej.

Składniki

Kwiat lawendy, drzewo cedrowe, liść drzewa Ho, kwiat Ylang Ylang, liść majeranku, kwiat rumianku rzymskiego, korzeń wetiweru, absolut wanilii, hawajskie drzewo sandałowe

Aromatyczny Opis

Ciepły, kwiatowy, korzenny

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg