35,33

  Purify by dōTERRA® to oczyszczający olejek, który przeciwdziała nieprzyjemnym zapachom i chroni przed zanieczyszczeniami środowiska. Od ukąszeń komarów po kichanie, objawy kataru siennego i alergie, ważne jest, aby się chronić!

  Purify by dōTERRA to mieszanka olejków eterycznych opracowana specjalnie w celu eliminacji nieprzyjemnych zapachów i innych zanieczyszczeń w sposób naturalny, bez toksycznych dodatków. Odświeżający zapach natychmiast zwalcza nieprzyjemne zapachy oraz oczyszcza powietrze i otoczenie dzięki działaniu olejków eterycznych. Oczyszczanie ma silne właściwości oczyszczające i może być używane do oczyszczania powietrza.


  Aplikacje
  Użyj 3-4 kropli w dyfuzorze, aby oczyścić i odświeżyć powietrze.
  – Nanieś kilka kropli Purify Cleansing Blend na bawełnianą ściereczkę i umieść ją w otworze wentylacyjnym samochodu.
  – Dodaj 5 kropli do małej butelki z wodą i używaj do czyszczenia blatów kuchennych.
  – Dodaj kilka kropli do cyklu płukania w zmywarce, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

  Skład Mieszanki Oczyszczającej: Cytryna, Jodła Syberyjska, Cytronella, Limonka, Drzewo Herbaciane, Kolendra

   

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.
  Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg