Bakterie, mikroby, jakkolwiek je nazwiesz, są wszędzie. Można je znaleźć na naszej skórze, telefonach komórkowych, klawiaturach, klamkach drzwi i w innych miejscach. Od najmłodszych lat jesteśmy uczeni, jak ważne jest mycie rąk. Ręczne usuwanie bakterii za pomocą mydła i ciepłej wody jest nadal głównym mechanizmem obronnym przed bakteriami i zarazkami, które wywołują u nas choroby. W podróży, w szkole, w pracy czy w miejscach publicznych stykamy się z milionami tych drobnych mikroorganizmów, z których niektóre mogą być szkodliwe. Czasami nie mamy dostępu do wody i mydła, więc przenośny, łatwy do przenoszenia środek dezynfekujący może się często przydać.

Co czyni doTERRA On Guard Sanitizing Spray wyjątkowym?
Dzięki dodatkowi olejków eterycznych, alkoholu i substancji nawilżających, doTERRA On Guard Sanitizing Spray jest szybkoschnącym sprayem antyseptycznym, który również pomaga nawilżać skórę.

Oleje eteryczne
Dzika pomarańcza, goździk, kora cynamonu, eukaliptus i olejek rozmarynowy tworzą mieszankę ochronną doTERRA On Guard Protective Blend i nadają temu antyseptycznemu sprayowi podnoszący na duchu, jasny i korzenny aromat. Ponadto wykazano, że składniki wielu z tych olejów oraz same oleje mają właściwości czyszczące powierzchnię.

Składniki aktywne

Etanol nadaje temu sprayowi właściwości oczyszczające, zabijając 99,9 procent zarazków. Robi to poprzez zlepianie i denaturację kluczowych białek bakteryjnych, powodując w końcu rozerwanie tych szkodliwych komórek.

Nawilżacze

Podczas gdy inne środki odkażające do rąk są szorstkie dla skóry i pozostawiają ją suchą, doTERRA On Guard Sanitizing Spray zawiera ekstrakt z owoców jabłoni, który nawilża dłonie, pozostawiając skórę miękką i gładką.

Wniosek

Spray Sanityzujący doTERRA On Guard jest stworzony dla tych, którzy są w ciągłym ruchu. Zdolna do wyeliminowania prawie wszystkich bakterii i zarazków na dłoniach, mgiełka ta pomoże również ukoić i nawilżyć skórę. Niezależnie od tego, czy pomagasz dzieciom pakować plecaki do szkoły, czy też pakujesz swoją własną torbę na cały dzień, upewnij się, że zawiera ona butelkę sprayu Sanitizing Spray firmy doTERRA On Guard. Pomóż swojej rodzinie pozostać szczęśliwą i zdrową przez cały rok, zapewniając jej produkty ochronne, których potrzebuje.

doTERRA On Guard Spray oczyszczający do rąk (30ml)

  • T

10,00

doTERRA On Guard Sanitizing Spray jest w stanie wyeliminować prawie wszystkie bakterie i zarazki na rękach, idealny do torby szkolnej Twoich dzieci lub do Twojej własnej torebki. Pomóż swojej rodzinie pozostać szczęśliwą i zdrową przez cały rok, zapewniając jej produkty ochronne, których potrzebuje.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal