Serenity firmy doTERRA uspokaja umysł, odpręża ciało i koi duszę. Olejek tworzy bezpieczną przystań, do której można się cofnąć po stresującym dniu. Składniki zmniejszają napięcie, uspokajają emocje i wywołują uczucie spokoju.

Nałóż jedną do dwóch kropli na dłonie i wdychaj, aby zmniejszyć codzienne stresy życiowe lub użyj wieczorem, aby stworzyć atmosferę spokoju i wyciszenia, aby pomóc niespokojnemu dziecku. dōTERRA Serenity® uspokaja umysł i pobudza zmysły. DoTERRA Serenity® może być stosowany w połączeniu z dōTERRA Serenity® Restful Complex Softgels.

Stres jest jedną z głównych przyczyn chorób i dolegliwości. Szacuje się, że ponad 90% wszystkich wizyt u pracowników służby zdrowia ma związek ze stresem. Serenity to kompozycja olejków eterycznych z lawendy, majeranku, rumianku rzymskiego, Ylang Ylang, drzewa sandałowego i wanilii, która zapewnia subtelny aromat. Jest to idealna mieszanka olejków znanych z właściwości łagodzących. Spokój może dawać poczucie dobrego samopoczucia i odprężenia.

Zastosowania

 • Zastosuj olejek w dyfuzorze, aby uspokoić niespokojne niemowlę lub dziecko przed snem.
 • Nałożyć na spody stóp dla relaksu przed snem. Stosować w połączeniu z doTERRA Serenity Restful Complex Softgels dla wzmocnienia efektu.
 • Wdychaj bezpośrednio z dłoni lub używaj w dyfuzorze przez cały dzień, aby zrelaksować się po stresującej sytuacji.
 • Dodaj 2-3 krople do ciepłej kąpieli z dodatkiem soli Epsom, aby uzyskać relaksujące doświadczenie.

Korzyści podstawowe

 • Promuje relaks i spokojne środowisko snu
 • Zmniejsza uczucie napięcia i uspokaja emocje
 • Uspokaja umysł i stymuluje zmysły
 • W połączeniu z doTERRA Serenity Restful Complex Softgels naturalne rozwiązanie dla spokojnego snu w nocy.

Podręczniki użytkownika

Dyfuzor: Użyj trzech do czterech kropli w dyfuzorze.
Stosowanie na skórę: Nałożyć jedną do dwóch kropli na pożądany obszar. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym DōTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Patrz dodatkowe środki ostrożności poniżej.

Składniki

Kwiat Lawendy, Drzewo Cedrowe, Liść Drzewa Ho, Kwiat Ylang Ylang, Liść Majeranku, Kwiat Rumianku Rzymskiego, Korzeń Wetiweru, Absolut Ziarna Wanilii, Hawajskie Drzewo Sandałowe

Aromatyczny Opis

Ciepło, kwiaty, przyprawy

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

doTERRA Serenity Restful Blend (15ml)

 • A
 • T
 • N

61,33

dōTERRA Serenity® Calming Blend uspokaja zmysły i wspomaga dobry sen. Serenity to kompozycja olejków eterycznych z lawendy, majeranku, rumianku rzymskiego, Ylang Ylang, drzewa sandałowego i wanilii, która zapewnia subtelny aromat.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry