Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Rozpylaj wokół domu przed spotkaniami lub kiedy tylko chcesz, aby stworzyć przyjazną atmosferę spokoju i wyciszenia.
  • Dodaj kilka kropli do butelki z wodą, aby uzyskać odświeżający kremowy spray.
  • Zrób spritzer i zamgławiać twój wakacyjny lub sezonowy dekoracje dla ziemistego, drzewnego zapachu.
  • Dodaj kilka kropli do ciepłej kąpieli z dodatkiem soli Epsom.

Święta mogą być pracowite, a czasem wręcz przytłaczające. Wprowadź spokojną atmosferę do swojego życia dzięki tej opatentowanej mieszance olejków eterycznych z Frankincense, jodły syberyjskiej, daglezji, jodły himalajskiej, grejpfruta i wetiweru.

Frankincense, król olejków, jest od wieków ceniony jako jeden z najcenniejszych i najpotężniejszych olejków eterycznych. Jego bogaty zapach zachęca do odpoczynku i relaksu.
Ziemisty Vetiver ma uspokajający aromat i jest szczególnie polecany do kojących masaży.
Słodki, subtelny i lekki, grejpfrut dodaje nutę cytrusów do aromatu. Grejpfrut jest oczyszczający i pomaga odświeżyć powietrze.
Trio drzew iglastych: Jodła Syberyjska, Jodła Douglas i Jodła Himalajska nadają tej mieszance równowagę i orzeźwienie. Czyste, drzewne i świeże, wszystkie te trzy olejki sosnowe pomagają promować uczucie łatwego oddychania, a jednocześnie mają ziemisty efekt.
Prawdziwie zimowa mieszanka, rozprowadź Holiday Peace w całym domu i ciesz się magicznym aromatem świeżego, leśnego powietrza.

Pokój wakacyjny

Holiday Blend

  • A

35,65

Przynieś do swojego domu środowisko harmonii, równowagi i spokoju z Holiday Peace. Orzeźwiający, pobudzający aromat sosny będzie Ci przypominał o pogodnych zimowych sceneriach przez cały sezon.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal