Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Zrób spray do mgły choinki lub dekoracji dla świątecznego zapachu.
  • Rozpylaj w całym domu przed spotkaniem, aby stworzyć ciepłe, zachęcające otoczenie.
  • Umieść kilka kropli na glinianym ornamentem dyfuzora.
  • Użyj Holiday Joy, aby Twoje kartki okolicznościowe ładnie pachniały.

Dowiedz się więcej

Przywitaj sezon i swoich gości słodkim zapachem Holiday Joy. Ta opatentowana mieszanka zawiera olejki eteryczne z goździków, kory cynamonowej, gałki muszkatołowej, dzikiej pomarańczy, kasji, jodły syberyjskiej i daglezji, wraz z absolutem wanilii.

Goździk jest rozgrzewający i energetyzujący. Goździki są gorącym olejkiem, więc należy je rozcieńczyć do stosowania miejscowego.
Słodka kora cynamonu jest ulubionym aromatem i ma właściwości oczyszczające. Podobnie jak goździki, kora cynamonu jest gorącym olejem, więc rozcieńcz tę mieszankę, jeśli stosujesz ją miejscowo.
Znajomy zapach gałki muszkatołowej jest delikatnym i pikantnym dodatkiem do aromatu.
Dzika Pomarańcza dodaje cytrusów do mieszanki! Dzika pomarańcza jest silnie podnosząca na duchu, odświeżająca i oczyszczająca.
Cassia, bliska kuzynka cynamonu, jest mocna i pikantna. Jest to również ciepły olejek, który dodaje jeszcze więcej ciepła do mieszanki.
Sosna syberyjska jest uziemiająca. Jako świerk, pochodzący z Rosji i Kanady, olejek ten jest tak zimowy, jak to tylko możliwe.
Ożywcza i świeża daglezja jest znana również jako choinka bożonarodzeniowa.
Vanilla Absolute dodaje pysznie słodki podtekst do tej mieszanki, która pomaga połączyć wszystkie zapachy jako jeden.
Rozpyl Holiday Joy, aby dodać radosnego ciepła w mroźny zimowy wieczór i oczyścić powietrze. To sprawi, że Ty i Twoi bliscy będziecie czuć się szczęśliwi i pogodni przez cały sezon.

Mieszanka olejków eterycznych Wakacyjna Radość

  • A

35,63

Stwórz atmosferę komfortu i radości w tym sezonie wakacyjnym dzięki Holiday Joy. Korzenny, ciepły aromat wypełni Twoje serce i dom znajomymi, nostalgicznymi zapachami wakacyjnych wspomnień.

Ta oferta ma ograniczoną ważność i nie może być kupowana, z wyjątkiem promocji.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry