Olejek z jodły balsamicznej Opis produktu

Znana jako jeden z najbardziej pachnących gatunków drzew świątecznych, majestatyczna jodła balsamiczna pochodzi z pofałdowanych lasów sosnowych w Kanadzie. Te potężne świerki wytwarzają olejek z jodły balsamicznej, olejek eteryczny o niezapomnianym, zimowym zapachu. Jako kluczowy składnik, ß-Pinene nadaje olejkowi eterycznemu z jodły balsamicznej właściwości oczyszczające i łagodzące skórę, gdy jest stosowany miejscowo, co czyni go doskonałym olejkiem eterycznym do masażu aromatycznego. Po rozpyleniu, świeży, drzewny aromat tego wspaniałego olejku eterycznego ożywia i witalizuje każde otoczenie, a wdychanie zapachu olejku Balsam Fir z pewnością przywoła wspomnienia świąt.

Jak stosować olejek z jodły balsamicznej?

  • Pielęgnacja skóry: Dodaj kroplę olejku z jodły balsamicznej do produktu do oczyszczania twarzy, mydła lub płynu do mycia ciała, aby dodać dodatkowy efekt oczyszczający i pobudzający aromat do regularnych zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Masaż: Połącz jedną do dwóch kropli olejku z jodły balsamicznej z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby uzyskać uczucie chłodzenia na skórze i orzeźwiający aromat podczas relaksującego masażu.
  • Kąpiel: Dodaj dwie do trzech kropli olejku z jodły balsamicznej do ciepłej kąpieli z solą Epsom, aby uzyskać orzeźwiający aromat, który wzmocni spokojny koniec dnia.
  • Pachnące ozdoby: Nadaj swojemu plastikowemu drzewku czarujący, autentyczny zapach podczas świąt, dekorując je aromatycznymi ozdobami z gliny, z których każda zawiera kroplę olejku eterycznego z jodły balsamicznej.
  • W dyfuzorze: Dyfuzuj trzy do pięciu kropli olejku Balsam Fir w swoim domu, aby uzyskać orzeźwiającą, uziemiającą i drzewną atmosferę, szczególnie odpowiednią w miesiącach zimowych lub w czasie ulubionych świąt.

Zabawny fakt

Przez tysiące lat niektórzy mieszkańcy Pierwszych Narodów zamieszkujący regiony, z których pochodzi to drzewo, używali jodły balsamicznej do wielu świętych rytuałów i celów leczniczych.

Skąd pochodzi olejek z jodły balsamicznej?

Olejek eteryczny z jodły balsamicznej jest pozyskiwany w Kanadzie w ramach programu Cō-Impact Sourcing®. Olejek z jodły balsamicznej jest produkowany przy użyciu tego samego unikalnego, zrównoważonego procesu pozyskiwania, co olejek eteryczny z czarnego świerku. Proces ten obejmuje okrężny proces destylacji, który zmniejsza ilość odpadów, wytwarza energię elektryczną i powoduje 60% mniejszą emisję gazów cieplarnianych niż procesy konwencjonalne.

Co to jest olejek z jodły balsamicznej?

Jodła balsamiczna jest wiecznie zielonym drzewem pochodzącym z Ameryki Północnej, które osiąga wysokość ponad 24 stóp i wytwarza gęste kępy igiełkowatych liści. Stosowana głównie w przemyśle celulozowym i budowlanym, jodła balsamiczna nie reaguje dobrze na zanieczyszczenia i nie jest liczna na obszarach miejskich, woli rosnąć w bujnych lasach Kanady, gdzie powietrze jest świeże i czyste. Olejek eteryczny z jodły balsamicznej jest destylowany z parą wodną z kory drzewa.

Które olejki eteryczne dobrze łączą się z olejkiem z jodły balsamicznej?

Aromat olejku eterycznego z jodły balsamicznej dobrze komponuje się z innymi zimowymi zapachami: olejkiem goździkowym, olejkiem z daglezji, olejkiem z jodły syberyjskiej i olejkiem z frankincense.

doTERRA Olejek eteryczny z jodły balsamicznej (5ml)

  • A
  • T

34,95

Brak w magazynie

Przewiń do góry