doTERRA Olejek eteryczny Hinoki (5ml)

 32,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  N
  Neat

Olejek eteryczny Hinoki, destylowany z drewna cennego japońskiego drzewa Hinoki, ma piękny, bogaty, ziemisty aromat. Olejek Hinoki jest często używany w produktach do pielęgnacji ciała, ale można go również stosować rozcieńczony w oleju nośnym do relaksującego masażu. Drzewny, balsamiczny zapach olejku Hinoki może pomóc w stworzeniu spokojnego otoczenia, gdy kilka kropel umieścisz w dyfuzorze. Ten aromat sprawia, że olejek Hinoki jest chętnie używany w perfumach.

W Japonii olejek jest często używany w kąpielach, aby stworzyć relaksujące środowisko, a samo drzewo ma znaczenie historyczne. Drewno Hinoki jest niezwykle trwałe, dzięki czemu jest cenione w budownictwie. Prawidłowo zbudowane konstrukcje z hinoki mogą przetrwać tysiąc lat lub więcej. Przykładem jest pagoda w świątyni Horyuji w Narze w Japonii. Została zbudowana około 600 roku i do dziś jest nienaruszona.

Drewno Hinoki jest tak cenne w Japonii, że prawo stanowi, iż olejek eteryczny można wydobywać tylko z drzew, które upadły. Karłowate drzewka hinoki są często wykorzystywane przez artystów bonsai. Firma doTERRA wykorzystuje produkty uboczne z przemysłu drzewnego i wyrwane drzewa, aby zapewnić, że żadna część tych cennych drzew nie zostanie utracona.

Dzięki partnerstwu Hinoki Co-Impact Sourcing firma doTERRA nie tylko przyczynia się do realizacji japońskich programów zarządzania lasami, ale także tworzy bardzo potrzebne miejsca pracy na terenach wiejskich w Japonii – dzięki temu ten wyjątkowy olejek premium nadal będzie się odwdzięczał mieszkańcom swojej ojczyzny.

Olejek doTERRA Hinoki jest delikatny w stosowaniu na skórę, co czyni go dobrą alternatywą dla osób wrażliwych na olejki z innych wiecznie zielonych drzew. Jego głównymi składnikami chemicznymi są alfa-pinen i delta-kadinen. Jego relaksujący i kojący zapach sprawia, że Hinoki jest idealny do pielęgnacji skóry i masażu.

USE

 • Wymieszaj z frakcjonowanym olejem kokosowym i wmasuj w stopy lub plecy przed snem.
  Dla uspokajającego aromatu
 • Dodaj dwie do trzech kropli w łyżce stołowej frakcjonowanego oleju kokosowego do wody w kąpieli, aby uzyskać świeży efekt.
  drzewny aromat w relaksującej kąpieli na koniec długiego dnia
 • Dodaj 4-5 kropli do środka do czyszczenia podłóg twardych, aby uzyskać drzewny, świeży zapach.

 

Emocjonalne / Duchowe
Olejek Hinoki z Naturalnej Harmonii ma właściwości relaksujące i bardzo łagodnie uspokajające. Sprawia, że czujesz się zrelaksowany, uporządkowany i zrównoważony. Idealny do medytacji lub jogi.

 

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg