doTERRA Olejek eteryczny z bergamotki (15ml)

 59,00

  Bergamotka ma właściwości zarówno uspokajające, jak i podnoszące na duchu, dzięki czemu rozwiewa niepokoje, a jednocześnie działa oczyszczająco. Bergamotka jest olejkiem łagodzącym dla skóry i ułatwiającym dobry sen. Bergamotka jest wyjątkowa wśród cytrusowych olejków eterycznych, ponieważ ma zdolność zarówno podnoszenia na duchu, jak i uspokajania.

  Na stanie

  Od lat bergamotka jest używana we Włoszech do zmniejszania poczucia stresu oraz do łagodzenia i odmładzania skóry. Bergamotka jest najdelikatniejszą z roślin cytrusowych. Ta roślina potrzebuje specjalnego klimatu i gleby, aby dobrze rosnąć. W Grecji niedojrzałe owoce tego drzewa są używane do wyrobu słodyczy i często występują w deserach lub z kawą.

  Bergamotka jest wyjątkowa wśród cytrusowych olejków eterycznych, ponieważ ma zdolność zarówno podnoszenia na duchu, jak i uspokajania. To sprawia, że olejek ten idealnie nadaje się do pomocy przy uczuciach niepokoju i smutku. Olejek ma również działanie oczyszczające i uzdrawiające skórę, a jednocześnie uspokajające. Olejek jest często stosowany w terapii masażu ze względu na swoje właściwości kojące i oczyszczające skórę. Ten olejek eteryczny można również znaleźć w Citrus Bliss

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Bergamotka w dyfuzorze w klasie, w pracy lub w domu pomaga zmniejszyć stres i napięcie.
  • Użyj olejku na skórę podczas kąpieli pod prysznicem i głęboko wdychaj jego aromat, aby doświadczyć uspokajającego działania.
  • Zamień zwykłą herbatę na Earl Gray z kroplą bergamotki.
  • Nałóż kroplę na stopy, żeby się wyspać, lub użyj olejku z frakcjonowanym olejem kokosowym, żeby wykonać kojący i relaksujący masaż.
  • Umieść 1-2 krople na szyi i na nadgarstkach, aby uzyskać piękny zapach.

  Ostrzeżenia

  Nie należy ich spożywać.
  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

   

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg