Pieprz czarny (olejek eteryczny z pieprzu czarnego) jest najbardziej znany jako zioło kuchenne, które wzmacnia smak potraw. Korzyści dla wewnętrznego człowieka są równie niezwykłe. Ten olejek eteryczny zawiera wiele monoterpenów i seskwiterpenów. Są one znane ze swojej aktywności antyoksydacyjnej i zdolności do zapobiegania zagrożeniom środowiskowym i sezonowym.

Olejek z czarnego pieprzu wspomaga zdrowe krążenie krwi. Należy jednak zachować ostrożność podczas stosowania miejscowego ze względu na jego silne działanie rozgrzewające. Poprawa krążenia krwi może się przełożyć na zmniejszenie siniaków i rozgrzanie zimnych dłoni i stóp.

Pomaga również w trawieniu, co sprawia, że jest idealnym olejem do gotowania i korzystania zarówno z jego smaku, jak i wewnętrznych korzyści. Czarny pieprz był kiedyś używany do pobudzania dróg oddechowych lub do zmniejszania chęci palenia. Już samo wąchanie olejku eterycznego zmniejsza chęć i niepokój związany z uzależnieniem (od nikotyny).

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Wykonaj rozgrzewający, kojący masaż, łącząc 1 do 2 kropli z frakcjonowanym olejem kokosowym.
 • Rozpyl Czarny Pieprz lub wdychaj go bezpośrednio, aby uspokoić niepokój.
 • Przyjmuj 1-2 krople w veggie caps dziennie, jeśli ryzyko sezonowe jest wysokie.
 • Dodaj czarny pieprz do mięsa, zup, dań głównych i sałatek, aby wzmocnić smak potraw i wspomóc trawienie.

Główne składniki Pieprz czarny

Ten olejek eteryczny składa się głównie z monoterpenów i seskwiterpenów.

Ostrzeżenia

Nie przyjmuj bezpośrednio (tylko w kapsułkach wegetariańskich).
Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Olejek eteryczny doTERRA z Czarnego Pieprzu (Black Pepper) (5ml)

   35,33

  Availability: Na stanie

  Oprócz walorów smakowych, ten olejek eteryczny ma również wiele korzyści fizycznych i psychicznych. Olejek ma działanie uspokajające, chroni przed zagrożeniami sezonowymi i wspomaga trawienie. Czarny pieprz był kiedyś używany do pobudzania dróg oddechowych lub do zmniejszania chęci palenia. Już samo wąchanie olejku eterycznego zmniejsza chęć i niepokój związany z uzależnieniem od nikotyny.

  Shopping Cart
  Olejek z czarnego pieprzuOlejek eteryczny doTERRA z Czarnego Pieprzu (Black Pepper) (5ml)
   35,33

  Availability: Na stanie