Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Dyfuzja doTERRA Black Spruce z kilkoma kroplami Wild Orange (Wilde sinaasappel) zapewnia pachnące, relaksujące i pobudzające środowisko.
  • Aby uzyskać kojącą kąpiel, dodaj do ciepłej wody sól Epsom i kilka kropli Czarnego Świerku.
  • Rozpylaj rano lub podczas medytacji, aby stworzyć uspokajającą, zrównoważoną atmosferę.
  • Otwórz butelkę olejku z czarnego świerku i weź głęboki oddech, jeśli czujesz się zestresowany.
  • Nałóż na skórę, aby uzyskać efekt oczyszczenia i ukojenia.

Więcej informacji

Do czego służy olejek eteryczny z czarnego świerku?
Czarny świerk był tradycyjnie używany przez rdzennych Amerykanów jako część ich duchowych praktyk uzdrawiania i oczyszczania. Świerk czarny jest często stosowany na skórę, aby łagodzić drobne podrażnienia i zapewnić uczucie odświeżenia.

Octan bornylu, główny składnik chemiczny olejku z czarnego świerku, sprzyja wyciszeniu i relaksacji. Ożywczy, odmładzający aromat czarnego świerku jest stosowany w aromaterapii, aby pomóc w utrzymaniu poczucia czystych dróg oddechowych i łatwego oddychania. Aromat tworzy również środowisko harmonii i równowagi. W rzeczywistości Czarny Świerk jest jednym z olejków zawartych w balance (Balance)

Jak używać olejku eterycznego z czarnego świerku?

Używanie aromatu Czarnego Świerku może pomóc w ułatwieniu oddychania, a także stworzyć uspokajające, uziemiające środowisko. Możesz używać aromatu Czarnego Świerku poprzez dyfuzję lub po prostu otwierając buteleczkę i głęboko wdychając.

Możesz również skorzystać z aromatycznych właściwości olejku z czarnego świerku stosując go miejscowo, ponieważ kiedy posmarujesz skórę olejkiem z czarnego świerku, jego piękny, świeży zapach będzie się utrzymywał! Możesz również rozważyć dodanie świerku czarnego do swoich kolejnych perfum DIY z olejkami eterycznymi, aby uzyskać orzeźwiający, drzewny ton.

Aby złagodzić drobne podrażnienia skóry, nanieś na miejsce zdarzenia kroplę lub dwie olejku z czarnego świerku. Po długim, męczącym dniu lub intensywnych ćwiczeniach dodaj kilka kropli Czarnego Świerku do ciepłej kąpieli lub połącz kilka kropli z frakcjonowanym olejem kokosowym i masuj mięśnie i skórę.

Skąd pochodzi Czarny Świerk firmy DoTERRA?

Pochodzący z Kanady olejek eteryczny z czarnego świerku pochodzi z igieł i gałęzi drzewa Picea mariana. Dowiedz się więcej o pochodzeniu świerku czarnego i o tym, jak ilustruje on naszą zasadę Co-impact Sourcing®, czyli dbałość o środowisko, korzystając z poniższego linku.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z czarnego świerku (5ml)

  • A
  • T
  • S

 31,00

Brak w magazynie

Silny olejek eteryczny z rodziny sosnowatych, ten drzewny, odświeżający olejek jodłowy ma właściwości uziemiające, oczyszczające i kojące. Czarny Świerk ma nieco słodszy zapach niż inne olejki świerkowe. Jego harmonizujący aromat jest idealny do następnej mieszanki dyfuzyjnej lub wieczornego masażu.

www.doterra.com/US/en/education/pe/black-spruce-oil

 

 

 

Shopping Cart