Blue Tansy to nowy olejek z północnego Maroka. Olejek ten jest już kluczowym składnikiem niektórych mieszanek firmy DoTERRA, takich jak Balance i Deep Blue. Ten olej może być przydatny do utrzymania zdrowej skóry. W Blue Tansy znajdziesz chamazulen, ten sam związek chemiczny, który nadaje olejkowi charakterystyczny głęboki niebieski kolor. Olejek ten jest również szeroko stosowany w nowym Kremie pod oczy Anti-Aging firmy DoTERRA.

Niebieski kolor może pozostawiać plamy na powierzchniach, kurzu i skórze. W przypadku stosowania z frakcjonowanym olejem kokosowym, Blue Tansy nie traci szybko swojego koloru.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Dodaj Blue Tansy do ulubionego płynu do mycia twarzy, aby zmniejszyć wypryski. Można go również dodawać do kremów nawilżających, aby ukoić skórę.
 • Olej dobrze łączy się z Geranium, Clary Sage (Scharlei), Petitgrain, Lavender (Lavendel), Juniper Berry (Jeneverbes), Spearmint (Spearmunt) oraz
 • Ylang Ylang w dyfuzorze, aby stworzyć pozytywną atmosferę.
 • Ponieważ Blue Tansy ma tak piękny, głęboki niebieski kolor, można go używać jako naturalnego barwnika, na przykład w mydle domowej roboty.
 • Połącz olej z Lavender (Lavendel) i frakcjonowanym olejem kokosowym, aby wykonać kojący masaż po długim dniu.

Ostrzeżenia

Możliwe działanie uczulające na skórę.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Olejek eteryczny doTERRA Blue Tansy (5ml)

   140,33

  Availability: Na stanie

  Blue Tansy to nowy olejek firmy DoTERRA, który można już znaleźć w mieszankach Balance i Deep Blue. Olejek ma wiele korzyści dla skóry i może być dodawany do różnych kremów.

  Shopping Cart
  Niebieski tansyOlejek eteryczny doTERRA Blue Tansy (5ml)
   140,33

  Availability: Na stanie