doTERRA Olejek eteryczny goździkowy (15ml)

 28,00

  Znamy goździki jako ważne zioło, które jest używane głównie w okresie jesiennym i świątecznym. Zioło to ma jednak kilka korzystnych i leczniczych właściwości, które zostały podkreślone w olejku firmy DoTERRA.

  Na stanie

  Goździk, znany również jako goździk, jest czymś więcej niż tylko popularną przyprawą do przygotowywania potraw. Olejek eteryczny goździkowy firmy doTERRA to bardzo silny olejek, który ma wiele korzystnych i leczniczych właściwości. Olejek jest ulubionym produktem pracowników służby zdrowia oraz osób dbających o swoje zdrowie.

  Goździk jest silnym przeciwutleniaczem, który był kiedyś powszechnie stosowany przy podrażnieniach skóry, problemach trawiennych, jako wsparcie podczas porodu, a przede wszystkim jako środek łagodzący dolegliwości związane z zębami. Chińczycy używają goździków do zwalczania nieświeżego oddechu i dlatego, że działają łagodząco na drogi oddechowe.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Dodanie kropli goździka do pasty do zębów może być pomocne w pielęgnacji zębów i dziąseł.
  • Wlej jedną kroplę do dwóch uncji wody i przepłucz nią gardło. Może to mieć działanie uspokajające.
  • Olej zawarty w kapsułkach wegetariańskich może wspomagać układ sercowo-naczyniowy.
  • Umieść goździk razem z [url key=” w dyfuzorze, aby uzyskać radosny i ciepły aromat.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.Zen

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg