Olejek eteryczny z drzewa gwajakowego ma rozpoznawalny zapach, który jest słodki, drzewny i różany, i jest znany z korzyści, jakie oferuje skórze. Połączenie go z frakcjonowanym olejem kokosowym zapewniło miękką i gładką aplikację oraz dodatkowe nawilżenie. Jest więc doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji skóry. Kiedy używasz olejku z drzewa gwajakowego w dyfuzorze w swoim domu, tworzy on uspokajającą i kojącą atmosferę. Dzięki tym wszystkim zaletom olejek eteryczny z drzewa gwajakowego jest zdecydowanie niezbędny w Twojej kolekcji!

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z drzewa gwajakowego *.

 • Masaż ramion: Nałóż jedną do dwóch kropli olejku z drzewa gwajakowego na ramiona, aby uzyskać kojący masaż ramion o ziemistym zapachu.
 • Pielęgnacja skóry: Nałóż kilka kropli Guaiacwood na wybrane miejsca, aby pomóc ukoić i nawilżyć skórę, zapewniając jej zdrowy wygląd.
 • Medytacja: Nałóż olejek z drzewa gwajakowego na nadgarstek podczas porannych lub popołudniowych afirmacji, aby uzyskać uziemiający, spokojny zapach.
 • Dyfuzor: Użyj olejku z drzewa gwajakowego w wybranym dyfuzorze, aby uzyskać wspierający, uspokajający aromat w swoim domu, gabinecie lub sali do jogi.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Olejek eteryczny doTERRA Guaiacwood (15ml)

   31,67

  Availability: Na stanie

  Olejek eteryczny z drzewa gwajakowego ma rozpoznawalny zapach, który jest słodki, drzewny i różany, i jest znany z korzyści, jakie oferuje skórze. Drewno tego drzewa jest od wieków używane przez rdzennych mieszkańców Paragwaju. Nazywają to drzewo “Palo Santo”, co oznacza święte drewno.

  Shopping Cart
  Olejek eteryczny doTERRA Guaiacwood (15ml)
   31,67

  Availability: Na stanie