Helichrysum to niewielkie zioło o wąskich, srebrnych liściach i kwiatach, które tworzą skupisko złotożółtych, kulistych kwiatów. Nazwa “Helichrysum” pochodzi od greckich słów “helios” (słońce) i “chrysos” (złoto) i odnosi się do koloru kwiatów. Zioło to było stosowane w ziołolecznictwie od czasów starożytnej Grecji, a jego olejek jest ceniony i poszukiwany ze względu na wiele korzyści zdrowotnych.

Olejek Helichrysum jest najbardziej znany ze swoich właściwości odbudowujących skórę. Ponieważ kwiat ten nazywany jest również wiecznym lub nieśmiertelnym, często można znaleźć Helichrysum w produktach przeciwstarzeniowych. Olejek może pomóc zmniejszyć widoczność plam i nadać skórze młodzieńczy blask.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Nałóż olej na skórę, aby zmniejszyć widoczność plam.
  • Helichrysum można stosować na twarz, aby zredukować zmarszczki i nadać skórze młodzieńczy blask.
  • Wmasuj olejek w skronie i tył szyi, aby poczuć ukojenie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Helichrysum Touch roller (10ml)

 89,67

Brak w magazynie

Helichrysum jest często stosowany w walce z oznakami starzenia się skóry. Określany jest mianem Wiecznego Kwiatu ze względu na swoje właściwości odmładzające i poprawiające koloryt skóry.

Shopping Cart