Kolekcja doTERRA Kids Original price was: € 201,33.Current price is: € 151,00.
Powrót do listy produktów

doTERRA Helichrysum Touch roller (10ml)

 89,67

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  N
  Neat

Helichrysum jest często stosowany w walce z oznakami starzenia się skóry. Określany jest mianem Wiecznego Kwiatu ze względu na swoje właściwości odmładzające i poprawiające koloryt skóry.

Helichrysum to niewielkie zioło o wąskich, srebrnych liściach i kwiatach, które tworzą skupisko złotożółtych, kulistych kwiatów. Nazwa “Helichrysum” pochodzi od greckich słów “helios” (słońce) i “chrysos” (złoto) i odnosi się do koloru kwiatów. Zioło to było stosowane w ziołolecznictwie od czasów starożytnej Grecji, a jego olejek jest ceniony i poszukiwany ze względu na wiele korzyści zdrowotnych.

Olejek Helichrysum jest najbardziej znany ze swoich właściwości odbudowujących skórę. Ponieważ kwiat ten nazywany jest również wiecznym lub nieśmiertelnym, często można znaleźć Helichrysum w produktach przeciwstarzeniowych. Olejek może pomóc zmniejszyć widoczność plam i nadać skórze młodzieńczy blask.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Nałóż olej na skórę, aby zmniejszyć widoczność plam.
 • Helichrysum można stosować na twarz, aby zredukować zmarszczki i nadać skórze młodzieńczy blask.
 • Wmasuj olejek w skronie i tył szyi, aby poczuć ukojenie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg