doTERRA Jasmine (jaśmin) wałek dotykowy (10ml)

 74,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical

Jaśminowy dotyk nie tylko usuwa niedoskonałości skóry, ale jego ciepły aromat ma również działanie podnoszące na duchu.

Na stanie

Nazwane tak od perskiego słowa oznaczającego dar od Boga, kwiaty jaśminu mają wielkie znaczenie kulturowe. Białe kwiaty zdobią panny młode, świątynie i rytuały religijne na całym świecie, symbolizując szczęście, nadzieję, miłość i czystość. Kwiaty zawierają bardzo mało oleju, co czyni je cennymi i drogimi. Producenci perfum bardzo cenią jaśmin w swoich produktach ze względu na jego słodki, odurzający zapach. Jasmine Touch ułatwia stosowanie olejku, ponieważ jest on dostępny w wygodnej rolce. Jaśmin jest uważany za króla kwiatów. Dlatego Jaśminowy Dotyk jest idealny do stosowania jako zapach osobisty, bez dodawania innych zapachów czy substancji chemicznych. W wałku olejek jest połączony z “FCO”, dzięki czemu Jaśminowy Dotyk może być stosowany bezpośrednio na skórę. Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek jaśminowy *.

 • Rozetrzyj olejek na dłoniach i głęboko wdychaj. W ten sposób zmartwienia, które odczuwasz, mogą zniknąć jak chmury przed słońcem.
 • Stosowanie Jaśminowego Dotyku dwa razy dziennie na twarz może zapewnić skórze spokój i ukojenie.
 • Nałóż olejek na skronie przed treningiem, aby zachować pozytywne nastawienie.

Skład Jasmine Touch roller

Ten wałek z olejkiem zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwe ryzyko nadwrażliwości skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza. Unikaj kontaktu z oczami, wnętrzem uszu i wrażliwymi miejscami.

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg