Nazwane tak od perskiego słowa oznaczającego dar od Boga, kwiaty jaśminu mają wielkie znaczenie kulturowe. Białe kwiaty zdobią panny młode, świątynie i rytuały religijne na całym świecie, symbolizując szczęście, nadzieję, miłość i czystość. Kwiaty zawierają bardzo mało oleju, co czyni je cennymi i drogimi. Producenci perfum bardzo cenią jaśmin w swoich produktach ze względu na jego słodki, odurzający zapach. Jasmine Touch ułatwia stosowanie olejku, ponieważ jest on dostępny w wygodnej rolce. Jaśmin jest uważany za króla kwiatów. Dlatego Jaśminowy Dotyk jest idealny do stosowania jako zapach osobisty, bez dodawania innych zapachów czy substancji chemicznych. W wałku olejek jest połączony z “FCO”, dzięki czemu Jaśminowy Dotyk może być stosowany bezpośrednio na skórę. Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek jaśminowy *.

  • Rozetrzyj olejek na dłoniach i głęboko wdychaj. W ten sposób zmartwienia, które odczuwasz, mogą zniknąć jak chmury przed słońcem.
  • Stosowanie Jaśminowego Dotyku dwa razy dziennie na twarz może zapewnić skórze spokój i ukojenie.
  • Nałóż olejek na skronie przed treningiem, aby zachować pozytywne nastawienie.

Skład Jasmine Touch roller

Ten wałek z olejkiem zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwe ryzyko nadwrażliwości skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza. Unikaj kontaktu z oczami, wnętrzem uszu i wrażliwymi miejscami.

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Jasmine (jaśmin) wałek dotykowy (10ml)

  • A
  • T

 66,00

Availability: Na stanie

Jaśminowy dotyk nie tylko usuwa niedoskonałości skóry, ale jego ciepły aromat ma również działanie podnoszące na duchu.

Shopping Cart
Dotyk JaśminudoTERRA Jasmine (jaśmin) wałek dotykowy (10ml)
 66,00

Availability: Na stanie