doTERRA Lawenda (Lavender) wałek dotykowy (10ml)

 25,67

    T
    Topical

Lawendowy dotyk, stosowany ze względu na swoje właściwości uspokajające, zapewnia skórze ukojenie, a umysłowi relaks.

Na stanie

Olejek lawendowy firmy doTERRA jest powszechnie znany ze swoich właściwości kojących i relaksujących oraz zdolności do łagodzenia podrażnień skóry. Rolka Lavender Touch łączy olejek eteryczny Lavender (Lavendel) z “FCO”, aby zapewnić te same korzyści osobom o wrażliwej skórze. Wałek ułatwia pobieranie olejku i jego natychmiastową aplikację, ponieważ jest on już rozcieńczony.

Lawendowy dotyk można stosować na skroniach, karku, spodzie stóp lub na nadgarstkach, aby doświadczyć jego kojącego działania. Olejek może również zmniejszać napięcie w mięśniach. Lavender Touch jest rozcieńczony przez “FCO” i może być stosowany bezpośrednio na skórę.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek lawendowy*

  • Nałóż na skronie lub tył szyi, aby uzyskać relaksujący, kojący efekt.
  • Niespokojnemu dziecku przed snem posmaruj dolną część stopy dotykiem lawendy.
  • Stosuj olejek na podrażnienia skóry, aby je złagodzić.

Skład Lavender Touch roller

Ten wałek z olejkiem zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg