Olejek eteryczny doTERRA z cytryny (15ml)

 19,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  I
  Internal
  P
  Photosensitive

Tworzysz energiczne, szczęśliwe środowisko? Naturalny środek czyszczący? Olejek cytrynowy firmy doTERRA ma te właściwości i wiele innych. Właściwości oczyszczające i odświeżające cytryny sprawiają, że jest ona najbardziej uniwersalnym olejkiem.

Najlepiej sprzedającym się olejkiem eterycznym jest olejek doTERRA Lemon, który ma wiele korzyści i zastosowań i może być stosowany codziennie. Olejek tłoczony na zimno ze skórki cytryny jest silnym środkiem czyszczącym, który oczyszcza powietrze i powierzchnie i może być stosowany w całym domu jako nietoksyczny środek czyszczący.

Kropla olejku w szklance wody daje orzeźwiający i zdrowy zastrzyk energii na cały dzień. Przyjmując go, olejek eteryczny z cytryny wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego, działa oczyszczająco i wspomaga trawienie. W życiu codziennym często dodajemy cytrynę do potraw, aby wzmocnić smak deserów i innych dań.

Rozpylony w dyfuzorze aromat olejku działa podnosząco i energetyzująco, a także poprawia nastrój. Wszystkie te zastosowania sprawiają, że cytryna jest najbardziej uniwersalnym olejkiem. Olejek można mieszać z wieloma innymi olejkami.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania doTERRA Lemon (cytryna)*.

 • Przyjmuj olejek cytrynowy, aby pomóc w sezonowych problemach z oddychaniem.
 • Dodając olejek eteryczny do butelki z wodą w sprayu, uzyskasz naturalny środek czyszczący. Jest również doskonałym środkiem do czyszczenia mebli. Dodaj kilka kropli do oliwy z oliwek, aby oczyścić, ochronić i nabłyszczyć drewniane wykończenia.
 • Jest to doskonały olej do wczesnych etapów matowienia srebra i innych metali.
 • Użyj kilku kropli w dyfuzorze, aby stworzyć przyjemne środowisko.

 

Ostrzeżenia

Możliwe działanie uczulające na skórę.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.
Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg