Mānuka jest używana od wieków w Nowej Zelandii. Nowozelandzki olejek Manuka firmy DoTERRA to czysta destylacja z parą wodną silnych związków aromatycznych zawartych w kwiatach, liściach i łodygach drzewa Mānuka. Olejek eteryczny Mānuka ma bogaty, korzenny, ziołowy zapach, który sprzyja uczuciu odprężenia. Użyj olejku eterycznego Mānuka, aby uziemić i skupić energię w przygotowaniu do głębokiej medytacji. Olejek eteryczny Mānuka można również rozpraszać, aby uzyskać orzeźwiający zapach. Stosowana zewnętrznie, Mānuka pomaga uzyskać gładką, zdrowo wyglądającą skórę.

Użyj strony .
Rozłóż się podczas medytacji, aby się skupić.
Połącz z wodą w butelce z rozpylaczem, aby uzyskać odświeżający zapach w pomieszczeniach, szafach lub na powierzchniach.
Odmierz dwie do trzech kropli na talerzyk z terakoty i oddychaj głęboko przed snem.
Dodaj jedną do dwóch kropli do swojego ulubionego środka oczyszczającego lub toniku, aby zachować wygląd gładkiej, czystej cery.

Podręcznik użytkownika
Dyfuzja: Użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze.
Stosowanie miejscowe: nanieś jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce. Rozcieńczaj z olejem nośnym, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Zobacz dodatkowe środki ostrożności poniżej.
Ostrzeżenia
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Możliwa nadwrażliwość skóry. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.

 

doTERRA Manuka Essential Oil (5ml)

  • A
  • T
  • N

 61,00

Brak w magazynie

Shopping Cart