doTERRA Olejek eteryczny z drzewa sandałowego (Sandalwood) (5ml)

 129,33

  Przepysznie słodki, drzewny aromat indyjskiego drzewa sandałowego odzwierciedla kojące właściwości olejku eterycznego, który może być stosowany na niedoskonałości skóry lub dla lepszego uziemienia i medytacji.

  Na stanie

  Drzewo sandałowe zawdzięcza swoją nazwę pachnącemu drewnu, które w przeciwieństwie do innych aromatycznych drzew potrafi zachować swój zapach przez dziesiątki lat. Zarówno drewno, jak i olej są cenione od wieków i mają udokumentowaną historię wielu zastosowań. Drzewo sandałowe było tradycyjnie używane jako kadzidło w ceremoniach religijnych i do medytacji. W starożytnym Egipcie używano drzewa sandałowego do balsamowania.

  Drzewo sandałowe jest bardzo korzystne dla skóry. Pomaga zredukować niedoskonałości skóry i zapewnia zdrową, gładką skórę. Olejek ma słodki, drzewny aromat, który poprawia nastrój i jest często stosowany w medytacji ze względu na ziemiste działanie zapachu.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Napełnij dużą miskę parującą wodą i dodaj jedną do dwóch kropli Drzewa Sandałowego. Umieść twarz nad miseczką i poczuj, że skóra jest odżywiona i miękka. Uwaga! Para wodna jest gorąca.
  • Nałóż jedną do dwóch kropli na wilgotne włosy, aby przywrócić im wilgoć i nadać srebrny połysk.
  • Wdychaj drzewo sandałowe bezpośrednio z dłoni lub przez dyfuzor, aby zmniejszyć napięcie i zrównoważyć emocje.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg