Drzewo sandałowe zawdzięcza swoją nazwę pachnącemu drewnu, które w przeciwieństwie do innych aromatycznych drzew potrafi zachować swój zapach przez dziesiątki lat. Zarówno drewno, jak i olej są cenione od wieków i mają udokumentowaną historię wielu zastosowań. Drzewo sandałowe było tradycyjnie używane jako kadzidło w ceremoniach religijnych i do medytacji. W starożytnym Egipcie używano drzewa sandałowego do balsamowania.

Drzewo sandałowe jest bardzo korzystne dla skóry. Pomaga zredukować niedoskonałości skóry i zapewnia zdrową, gładką skórę. Olejek ma słodki, drzewny aromat, który poprawia nastrój i jest często stosowany w medytacji ze względu na ziemiste działanie zapachu.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Napełnij dużą miskę parującą wodą i dodaj jedną do dwóch kropli Drzewa Sandałowego. Umieść twarz nad miseczką i poczuj, że skóra jest odżywiona i miękka. Uwaga! Para wodna jest gorąca.
 • Nałóż jedną do dwóch kropli na wilgotne włosy, aby przywrócić im wilgoć i nadać srebrny połysk.
 • Wdychaj drzewo sandałowe bezpośrednio z dłoni lub przez dyfuzor, aby zmniejszyć napięcie i zrównoważyć emocje.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z drzewa sandałowego (Sandalwood) (5ml)

   129,33

  Availability: Na stanie

  Przepysznie słodki, drzewny aromat indyjskiego drzewa sandałowego odzwierciedla kojące właściwości olejku eterycznego, który może być stosowany na niedoskonałości skóry lub dla lepszego uziemienia i medytacji.

  Shopping Cart
  Drzewo sandałowedoTERRA Olejek eteryczny z drzewa sandałowego (Sandalwood) (5ml)
   129,33

  Availability: Na stanie