Mięta pieprzowa jest znana z ogromnej wszechstronności zastosowań, od pasty do zębów po gumę do żucia odświeżającą oddech. Jako olejek eteryczny mięta pieprzowa działa kojąco na głowę, jest bardzo pomocna w oddychaniu i wspomaga trawienie. Olejek jest od 50 do 70 razy silniejszy niż liść mięty i jest doskonałym olejkiem, który pomoże Ci wyjść z głowy. Olejek jest teraz dostępny w poręcznym wałku Peppermint Touch.

Czy jesteś myślicielem? Czy często cierpisz na bóle głowy lub migreny? Olejek z mięty pieprzowej ma właściwości relaksujące, uspokajające i ułatwiające koncentrację. Uważaj na ten olejek w pobliżu oczu. Jest to ostre oko i może być dość drażniące. Czy działanie oleju jest zbyt silne? Nigdy nie czyść go wodą, to tylko wzmocni efekt, ponieważ olej i woda nie mieszają się. Olej miesza się tylko z innym olejem, np. olejem kokosowym lub oliwą z oliwek. Rolka Peppermint Touch ułatwia zabranie ze sobą olejku i jego aplikację, ponieważ jest on już rozcieńczony za pomocą strony “FCO”.

Mięta pieprzowa ma również działanie łagodzące. W przeciwieństwie do Ibuprofenu, mięta pieprzowa nie ma szkodliwego wpływu na żołądek i jelita.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Zastosuj miętę pieprzową na karku, aby zmniejszyć dyskomfort.
  • Nałóż olejek na nadgarstki i głęboko oddychaj. Pomaga to w uzyskaniu zastrzyku energii i ułatwia koncentrację.
  • Jeśli czujesz, że jest ci za gorąco w gorące letnie dni, wetknij olejek pod stopy. To ochładza całe ciało.

Kompozycja Miętowy wałek dotykowy

Ten wałek z olejkiem zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Peppermint Touch roller (10ml)

 25,33

Availability: Na stanie

Rolka Peppermint Touch jest już rozcieńczona frakcjonowanym olejem kokosowym i gotowa do użycia. Olejek eteryczny z mięty pieprzowej kent wspomaga pamięć, czujność i energię.

Shopping Cart
Miętowy dotykdoTERRA Peppermint Touch roller (10ml)
 25,33

Availability: Na stanie