doTERRA Rose Touch roller (róża) (10ml)

 111,67

  Wykorzystaj silne działanie olejku eterycznego z róży w poręcznym wałku – Rose Touch. Rolka umożliwia codzienne stosowanie olejku i zabieranie go ze sobą. Olejek wspiera zdrową skórę i poprawia nastrój.

  Na stanie

  Rolka Rose Touch łączy olejek eteryczny z róży z “FCO”, dzięki czemu jest łatwa do przenoszenia i stosowania. Olejek eteryczny z róży jest jednym z najcenniejszych olejków eterycznych na świecie. W wyniku pracochłonnego i delikatnego procesu wydobywania i destylacji płatków róży powstaje słodki kwiatowy aromat znany w przemyśle perfumeryjnym i olejków eterycznych.

  Rose Touch oferuje użytkownikom wiele zastosowań i możliwości wykorzystania, które są zarówno przystępne, jak i wygodne. Rose Touch może być używany jako osobisty zapach, który podnosi na duchu przez cały dzień. Olejek może zrównoważyć poziom nawilżenia skóry, zmniejszyć widoczność niedoskonałości oraz zapewnić zdrowy i równomierny wygląd cery.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Użyj olejku na punktach pulsacyjnych, aby uzyskać podnoszący na duchu aromat przez cały dzień.
  • Rose Touch jest łatwy do nałożenia na niedoskonałości skóry. Rób to dwa razy dziennie, aby zmniejszyć jego rozmiary.
  • Nałóż olejek na szyję i nadgarstki, aby uzyskać spersonalizowane perfumy.

  Skład Różany wałek dotykowy

  Ten wałek z olejkiem zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA:

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg