Ten mały wiecznie zielony krzew rośnie od wieków w Hiszpanii i Francji. Zapach olejku eterycznego z szałwii hiszpańskiej CPTG® jest kamforowy, korzenny i podobny do szałwii. Po odparowaniu olejek tworzy stymulującą atmosferę, która wspomaga pamięć i zdolności poznawcze. Kamfora i 1,8-kinol – główne składniki chemiczne szałwii hiszpańskiej – sprawiają, że olejek jest idealnym dodatkiem do masażu sportowego lub masażu tkanek głębokich.

Ten olejek eteryczny CPTG® z szałwii hiszpańskiej jest idealny dla każdego, kto chce uspokoić umysł i zwiększyć czujność, lub dla sportowców, którzy chcą rozluźnić mięśnie po treningu. Olejek ma kamforowy, korzenny zapach i dla uzyskania optymalnych rezultatów może być odparowywany lub przyjmowany. Dodaj szałwię hiszpańską do olejku do masażu, aby uzyskać relaksujące i pobudzające doświadczenie masażu.

Zastosowanie Olejek z szałwii hiszpańskiej *.

  • Użyj olejku w dyfuzorze, aby stworzyć stymulującą atmosferę, która wspomaga pamięć i zdolności poznawcze.
  • Dodaj 1-2 krople do szklanki wody lub kapsułki do spożycia wewnętrznego i doświadcz uspokajających korzyści, jakie daje Szałwia Hiszpańska, aby uspokoić umysł i poczuć czujność.
  • Wymieszaj szałwię hiszpańską z olejem nośnym, np. frakcjonowanym olejem kokosowym, i użyj jej do relaksującego i pobudzającego masażu.

Ostrzeżenia

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Szałwia hiszpańska (Spanish Sage) Olejek eteryczny (15ml)

  • A
  • T
  • I

 45,67

Availability: Na stanie

Szałwia hiszpańska to roślina pochodząca ze wzgórz i gór południowej Hiszpanii oraz innych regionów nad Morzem Śródziemnym. Firma doTERRA pozyskuje Szałwię hiszpańską z tego regionu, gdzie roślina jest uprawiana i zbierana ręcznie za pomocą sierpa. Roślina potrzebuje bardzo mało wody i nie wymaga nawadniania. Sezon zbiorów trwa od sierpnia do listopada, a olejek eteryczny jest produkowany metodą destylacji z parą wodną. Pozyskiwanie szałwii hiszpańskiej w Hiszpanii stworzyło 120 miejsc pracy i wpłynęło na życie 312 osób.

Shopping Cart
doTERRA Szałwia hiszpańska (Spanish Sage) Olejek eteryczny (15ml)
 45,67

Availability: Na stanie