Mięta zielona (Spearmint) rośnie i kwitnie w klimacie umiarkowanym. Mięta zielona jest znana ze swojego smaku i aromatu, który jest lekko słodki i ma świeży miętowy smak, ale nie jest zbyt ostry. Ta zielona mięta jest używana do produkcji olejku Spearmint firmy DoTERRA.

Mięta jest szeroko stosowana w produktach takich jak pasta do zębów, płyny do płukania ust, cukierki i gumy do żucia ze względu na swój pyszny smak. Roślina ta jest od wieków używana ze względu na swoje właściwości trawienne. Jego słodki i świeży aromat ma działanie oczyszczające i poprawiające nastrój, dzięki czemu jest idealnym olejkiem do stosowania w dyfuzorze w połączeniu z olejkami cytrusowymi, aby wywołać uczucie skupienia i pozytywny nastrój.

Mięta pieprzowa różni się od Peppermint (Pepermunt), co czyni ją łagodniejszą opcją dla dzieci i osób o wrażliwej skórze. W kuchni mięta jest często używana w sałatkach, napojach i deserach, ale można ją też wykorzystać w domowej marynacie do mięs.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z mięty pieprzowej*

  • Umieść olejek z mięty pieprzowej w dyfuzorze, aby poprawić sobie nastrój.
  • Nałóż olejek na szczoteczkę do zębów, aby uzyskać świeży oddech.
  • Dodaj jedną lub dwie krople mięty do deserów, napojów lub sałatek, aby uzyskać świeży smak i wspomóc trawienie.
  • Na podrażniony żołądek lub zgagę dodaj 1-2 krople do dużej szklanki wody.

Ostrzeżenia

Możliwe działanie uczulające na skórę.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z mięty pieprzowej (15ml)

 48,67

Availability: Na stanie

Zielona mięta jest używana od wieków ze względu na swoje właściwości wspomagające trawienie. Jego słodki, świeży aromat jest oczyszczający i poprawiający nastrój, dzięki czemu idealnie nadaje się do wywoływania uczucia skupienia i pozytywnego nastroju.

Shopping Cart
SpearmintdoTERRA Olejek eteryczny z mięty pieprzowej (15ml)
 48,67

Availability: Na stanie