doTERRA Olejek eteryczny z mięty pieprzowej (15ml)

 48,67

  Zielona mięta jest używana od wieków ze względu na swoje właściwości wspomagające trawienie. Jego słodki, świeży aromat jest oczyszczający i poprawiający nastrój, dzięki czemu idealnie nadaje się do wywoływania uczucia skupienia i pozytywnego nastroju.

  Na stanie

  Mięta zielona (Spearmint) rośnie i kwitnie w klimacie umiarkowanym. Mięta zielona jest znana ze swojego smaku i aromatu, który jest lekko słodki i ma świeży miętowy smak, ale nie jest zbyt ostry. Ta zielona mięta jest używana do produkcji olejku Spearmint firmy DoTERRA.

  Mięta jest szeroko stosowana w produktach takich jak pasta do zębów, płyny do płukania ust, cukierki i gumy do żucia ze względu na swój pyszny smak. Roślina ta jest od wieków używana ze względu na swoje właściwości trawienne. Jego słodki i świeży aromat ma działanie oczyszczające i poprawiające nastrój, dzięki czemu jest idealnym olejkiem do stosowania w dyfuzorze w połączeniu z olejkami cytrusowymi, aby wywołać uczucie skupienia i pozytywny nastrój.

  Mięta pieprzowa różni się od Peppermint (Pepermunt), co czyni ją łagodniejszą opcją dla dzieci i osób o wrażliwej skórze. W kuchni mięta jest często używana w sałatkach, napojach i deserach, ale można ją też wykorzystać w domowej marynacie do mięs.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Zastosowania Olejek z mięty pieprzowej*

  • Umieść olejek z mięty pieprzowej w dyfuzorze, aby poprawić sobie nastrój.
  • Nałóż olejek na szczoteczkę do zębów, aby uzyskać świeży oddech.
  • Dodaj jedną lub dwie krople mięty do deserów, napojów lub sałatek, aby uzyskać świeży smak i wspomóc trawienie.
  • Na podrażniony żołądek lub zgagę dodaj 1-2 krople do dużej szklanki wody.

  Ostrzeżenia

  Możliwe działanie uczulające na skórę.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg