doTERRA Olejek eteryczny z mirry (Myrrh) (15ml)

 107,33

  Mirra jest znana z silnych właściwości oczyszczających. Jest również doskonałym olejkiem łagodzącym, nadaje skórze gładkość i młody wygląd oraz sprzyja równowadze emocjonalnej i dobremu samopoczuciu.

  Na stanie

  Historycznie mirra była używana na wiele sposobów: od medytacji po balsamowanie w starożytnym Egipcie. Pierwsze wzmianki o mirrze pojawiły się 3700 lat temu, co czyni ją najstarszymi znanymi perfumami. Starożytni Egipcjanie używali mirry do balsamowania swoich mumii. Używano go również jako perfumy, środek do pielęgnacji zębów i był lekarstwem na wiele infekcji. Mirrę można znaleźć w olejku mirrowym firmy DoTERRA.

  Mirra jest doskonałym, łagodzącym olejkiem dla skóry; zapewnia gładką, młodo wyglądającą skórę, a także wspiera równowagę emocjonalną i dobre samopoczucie. Mirrę można stosować w celu pobudzenia apetytu, złagodzenia objawów astmy oraz w przypadku problemów/odleżyn w jamie ustnej. Ponadto olejek jest powszechnie stosowany w modlitwie i medytacji. Zapach ten ma wywoływać jasność, wgląd i wewnętrzny spokój.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Zastosowanie olejku z mirry *.

  • Dodaj 1-2 krople do pasty do zębów, aby uzyskać dodatkowe korzyści oczyszczające.
  • Myrra w dyfuzorze może wspierać świadomość i poprawiać nastrój.
  • Dodaj olej do balsamu lub kremu nawilżającego, aby zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek.
  • 1-2 krople w herbacie z miodem mogą uspokoić żołądek.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg