Historycznie mirra była używana na wiele sposobów: od medytacji po balsamowanie w starożytnym Egipcie. Pierwsze wzmianki o mirrze pojawiły się 3700 lat temu, co czyni ją najstarszymi znanymi perfumami. Starożytni Egipcjanie używali mirry do balsamowania swoich mumii. Używano go również jako perfumy, środek do pielęgnacji zębów i był lekarstwem na wiele infekcji. Mirrę można znaleźć w olejku mirrowym firmy DoTERRA.

Mirra jest doskonałym, łagodzącym olejkiem dla skóry; zapewnia gładką, młodo wyglądającą skórę, a także wspiera równowagę emocjonalną i dobre samopoczucie. Mirrę można stosować w celu pobudzenia apetytu, złagodzenia objawów astmy oraz w przypadku problemów/odleżyn w jamie ustnej. Ponadto olejek jest powszechnie stosowany w modlitwie i medytacji. Zapach ten ma wywoływać jasność, wgląd i wewnętrzny spokój.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie olejku z mirry *.

 • Dodaj 1-2 krople do pasty do zębów, aby uzyskać dodatkowe korzyści oczyszczające.
 • Myrra w dyfuzorze może wspierać świadomość i poprawiać nastrój.
 • Dodaj olej do balsamu lub kremu nawilżającego, aby zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek.
 • 1-2 krople w herbacie z miodem mogą uspokoić żołądek.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z mirry (Myrrh) (15ml)

   107,33

  Availability: Na stanie

  Mirra jest znana z silnych właściwości oczyszczających. Jest również doskonałym olejkiem łagodzącym, nadaje skórze gładkość i młody wygląd oraz sprzyja równowadze emocjonalnej i dobremu samopoczuciu.

  Shopping Cart
  MyrrhdoTERRA Olejek eteryczny z mirry (Myrrh) (15ml)
   107,33

  Availability: Na stanie