Olejek ten jest znany od czasów starożytnych ze swojego podnoszącego na duchu i relaksującego aromatu oraz zdolności do wspomagania oczyszczania skóry. Olejek Spikenardowy jest nadal niezwykle przydatny i ma wiele zalet dla skóry, relaksuje i poprawia nastrój. Olejek jest znany ze swojego drzewnego, korzennego zapachu, który tworzy przyjemną woń po rozpyleniu lub jako osobiste perfumy.

Ziele Nardus to rodzima roślina występująca w Himalajach, należąca do rodziny walerianowatych. Wytwarza małe, delikatne, różowe kwiaty i dobrze rośnie w wysokich górach Himalajów. Olejek spikenardowy jest wytwarzany z korzeni rośliny i jest produkowany metodą destylacji z parą wodną. Przez wieki Spikenarda była tradycyjnie używana w ajurwedyjskich praktykach zdrowotnych stosowanych w starożytnych Indiach do namaszczania osób pełniących wysokie funkcje.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Stosowana aromatycznie, Spikenarda sprzyja relaksowi i uspokojeniu.
 • Olejek ma dobre właściwości uziemiające, dzięki czemu jest popularny w aromaterapii i medytacji. Może być również stosowany w masażu.
 • Dodaj kilka kropli Spikenard do codziennych preparatów do oczyszczania skóry lub kremów do pielęgnacji skóry, aby nadać jej zdrowy, promienny wygląd.
 • Olejek może być używany jako osobisty środek zapachowy. Olejek można również połączyć z następującymi olejkami, aby stworzyć spersonalizowane perfumy: Clove (Kruidnagel), Frankincense (Wierook), Geranium, Lavender (Lavendel) lub Wild Orange (Wilde sinaasappel).

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Olejek eteryczny doTERRA Spikenard (Nardus) (5ml)

   85,00

  Brak w magazynie

  Spikenard ma drzewny, korzenny zapach i jest ucztą dla zmysłów. Olejek ma działanie kojące i uspokajające i doskonale nadaje się do łączenia z innymi olejkami. Olejek, który jest wytwarzany z korzeni rośliny pochodzącej z wysokich gór Himalajów, ma również działanie łagodzące i oczyszczające skórę.

  Shopping Cart