doTERRA Olejek eteryczny Ylang Ylang (15ml)

 63,67

  Olejek wspierający zdrową skórę i włosy, a jednocześnie uspokajający i redukujący stres. Olejek Ylang Ylang firmy doTERRA sprzyja pozytywnym myślom i pięknie pachnie. Bardzo polecam każdej kobiecie.

  Na stanie

  Ten olejek eteryczny jest pozyskiwany z gwiazdkowatych kwiatów tropikalnego drzewa Ylang Ylang. Olejek był używany od wieków w ceremoniach religijnych i ślubnych, a obecnie jest stosowany w aromaterapii do redukcji napięcia i stresu. Olejek sprzyja także pozytywnym myślom i może być stosowany w przypadku złamanego serca.

  Przemysł medyczny wykorzystuje olejek Ylang Ylang głównie w luksusowych produktach do włosów i skóry. Olejek ma wyjątkowy zapach oraz właściwości odżywcze i ochronne. Może być również stosowany jako środek antydepresyjny, antyseptyczny, przeciwskurczowy, uspokajający, tonizujący i jako silnie działający antyoksydant. Olejek działa dobrze z Bergamot, Geranium, Grapefruit i Vetiver.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Kilka kropli olejku w kąpieli z solą epsom pomaga się zrelaksować.
  • Zmiękcz skórę, nakładając olejek na twarz.
  • Użyj olejku eterycznego jako naturalnych perfum. Wydziela słodki, kwiatowy zapach.
  • Olejek Ylang Ylang działa w połączeniu z FCO (Gefractioneerde Kokosolie), aby wzmocnić Twoje włosy.
  • Przyjmowanie oleju może być pomocne jako antyoksydant.

  Główne składniki Ylang Ylang

  Ten olejek eteryczny składa się głównie z germakrenu i kariofylenu.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

   

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg