Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Nałóż na nadgarstki i szyję
  • Rozetrzyj w dłoniach i głęboko wdychaj
  • Dodaj do pielęgnacji skóry

Czym jest olejek eteryczny Davana?

Davana, Artemisia pallens, znana jest również jako Dhavanam lub pod sanskrycką nazwą Damanaka. Roślina ta pochodzi z południowych Indii i jest często spotykana w ogrodach przydomowych w Indiach. Jako aromatyczne zioło jest uprawiany ze względu na pachnące liście i kwiaty, które są używane do dekoracji, ofiar religijnych i oczywiście jako olejek eteryczny. Jego liście są również często spotykane w bukietach i kompozycjach kwiatowych.

Roślina davana należy do rodziny stokrotek i jest spokrewniona z rumiankiem rzymskim i niemieckim oraz słonecznikiem. Olejek eteryczny jest destylowany z kwiatów, liści i łodyg rośliny.

Jak pachnie olejek DoTERRA Davana?

Olejek Davana ma słodki, ciepły, egzotyczny zapach z nutami owocowymi i drzewnymi. Jego wszechstronny zapach współgra z niemal wszystkimi rodzajami olejków eterycznych – drewno, zioła, żywica, kwiaty i cytrusy pięknie współgrają z olejkiem Davana.

Jedną z najbardziej interesujących i charakterystycznych cech olejku Davana jest jego adaptacyjny aromat, który pachnie i reaguje inaczej na każdą osobę. Davanon – keton seskwiterpenowy – jest dominującą cząsteczką odpowiedzialną za aromat olejku.

Do czego służy olejek eteryczny Davana?

Davana Touch pomaga zachować zdrowy wygląd skóry i jest doskonałym dodatkiem do Twojej osobistej pielęgnacji. Rozcieńczony w wygodnej butelce z frakcjonowanym olejem kokosowym, Davana Touch jest łatwy do zastosowania na skórze.

Davana sprawdza się przede wszystkim jako uwodzicielski, czarujący zapach osobisty. Dodaj Davana Touch do swojej szafy z perfumami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wyjątkowy wieczór z przyjaciółmi, czy potrzebujesz zapachu na co dzień, Davana jest idealnym wyborem.

Po prostu nanieś Davanę na nadgarstki i szyję i ciesz się wyjątkowym aromatem, który tworzy chemia twojego ciała.

doTERRA Davana Essential Oil (Touch)(10ml)

  • A
  • T
  • N

 46,00

Availability: Na stanie

Pochodzący z południowych Indii olejek eteryczny Davana to zalotny, zmysłowy olejek o zapachu, który jest inny dla każdej osoby.

Ingrediënten: Gefractioneerde kokosolie, Davana etherische olie
Aromatische beschrijving: Fruitig, zoet, kruidachtig
Belangrijkste chemische bestanddeel: Davanone

Shopping Cart
doTERRA Davana Essential Oil (Touch)(10ml)
 46,00

Availability: Na stanie