doTERRA Davana Essential Oil (Touch)(10ml)

 46,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  N
  Neat

Pochodzący z południowych Indii olejek eteryczny Davana to zalotny, zmysłowy olejek o zapachu, który jest inny dla każdej osoby.

Wskazówki dotyczące użytkowania:

 • Nałóż na nadgarstki i szyję
 • Rozetrzyj w dłoniach i głęboko wdychaj
 • Dodaj do pielęgnacji skóry

Czym jest olejek eteryczny Davana?

Davana, Artemisia pallens, znana jest również jako Dhavanam lub pod sanskrycką nazwą Damanaka. Roślina ta pochodzi z południowych Indii i jest często spotykana w ogrodach przydomowych w Indiach. Jako aromatyczne zioło jest uprawiany ze względu na pachnące liście i kwiaty, które są używane do dekoracji, ofiar religijnych i oczywiście jako olejek eteryczny. Jego liście są również często spotykane w bukietach i kompozycjach kwiatowych.

Roślina davana należy do rodziny stokrotek i jest spokrewniona z rumiankiem rzymskim i niemieckim oraz słonecznikiem. Olejek eteryczny jest destylowany z kwiatów, liści i łodyg rośliny.

Jak pachnie olejek DoTERRA Davana?

Olejek Davana ma słodki, ciepły, egzotyczny zapach z nutami owocowymi i drzewnymi. Jego wszechstronny zapach współgra z niemal wszystkimi rodzajami olejków eterycznych – drewno, zioła, żywica, kwiaty i cytrusy pięknie współgrają z olejkiem Davana.

Jedną z najbardziej interesujących i charakterystycznych cech olejku Davana jest jego adaptacyjny aromat, który pachnie i reaguje inaczej na każdą osobę. Davanon – keton seskwiterpenowy – jest dominującą cząsteczką odpowiedzialną za aromat olejku.

Do czego służy olejek eteryczny Davana?

Davana Touch pomaga zachować zdrowy wygląd skóry i jest doskonałym dodatkiem do Twojej osobistej pielęgnacji. Rozcieńczony w wygodnej butelce z frakcjonowanym olejem kokosowym, Davana Touch jest łatwy do zastosowania na skórze.

Davana sprawdza się przede wszystkim jako uwodzicielski, czarujący zapach osobisty. Dodaj Davana Touch do swojej szafy z perfumami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wyjątkowy wieczór z przyjaciółmi, czy potrzebujesz zapachu na co dzień, Davana jest idealnym wyborem.

Po prostu nanieś Davanę na nadgarstki i szyję i ciesz się wyjątkowym aromatem, który tworzy chemia twojego ciała.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg