Nazwa grejpfrut pochodzi od owoców rosnących w gronach podobnych do gron winogron. Znany ze swojego energetyzującego i ożywczego aromatu olejek może poprawić nastrój. Grejpfrut jest również znany ze swoich właściwości oczyszczających i często stosowany w pielęgnacji skóry. W istocie, olejek ma właściwości wspomagające wygląd czystej, zdrowo wyglądającej skóry. Grejpfrut wspomaga również zdrowy metabolizm.

Wyciśnięty ze skórki olejek ma silne właściwości oczyszczające i podnoszące na duchu, a także przyjemne doznania, które czynią go ulubionym olejkiem. Ma pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, mięśnie i kości, a także właściwości regenerujące i uspokajające. Grejpfrut jest również używany wraz z Cypress (Cipres) w zabiegach upiększających nogi i biodra.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek grejpfrutowy*

  • Dodaj olej do kremu do twarzy dla nastolatka, aby poprawić stan wyprysków i trądziku.
  • Rozpyl olejek w dyfuzorze podczas diety, aby zwiększyć motywację.
  • Dodaj jedną do dwóch kropli grejpfruta do wody, aby wspomóc zdrowy metabolizm.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.
Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny grejpfrutowy (15ml)

 26,33

Availability: Na stanie

Olejek eteryczny z grejpfruta, dzięki swojemu orzeźwiającemu i stymulującemu aromatowi, może stworzyć atmosferę sprzyjającą podnoszeniu się na duchu, a jednocześnie działa oczyszczająco, jeśli dodasz go do pielęgnacji skóry.

Shopping Cart
GrejpfrutdoTERRA Olejek eteryczny grejpfrutowy (15ml)
 26,33

Availability: Na stanie