Nowy Testament wspomina, że Babilończycy i Asyryjczycy palili frankincense (kadzidło) podczas ceremonii religijnych. Starożytni Egipcjanie używali żywicy do okładów na skórę ze względu na jej aromatyczny zapach. Ta starożytna wiedza sprawiła, że do dziś używamy Frankincense. Frankincense ma właściwości kojące i działa odmładzająco na skórę.

Król wśród olejków, Frankincense (Kadzidło) jest znany ze swojego wspomagającego działania na funkcje komórkowe. Olej ten może przedostawać się do komórek mózgowych. Oznacza to, że olej może chronić komórki przed uszkodzeniami. Olej może również pomóc organizmowi w naprawie uszkodzeń lub wywołać samozniszczenie komórek (apoptozę) w komórkach, które są nie do naprawienia. Stosowany aromatycznie Frankincense daje poczucie spokoju, odprężenia, zadowolenia i ogólnego dobrego samopoczucia. Frankincense firmy dōTERRA zawiera wiele składników chemicznych, co czyni go uniwersalnym.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie Olejek Frankincense*

 • Pocieraj dłonie Frankincense po długim dniu pracy w ogrodzie, aby uzyskać rozgrzewający i kojący efekt.
 • Nałóż olejek na skórę, aby zmniejszyć jej niedoskonałości.
 • Aby uzyskać uczucie odprężenia, olejek można nakładać na spody stóp.
 • Jedna do dwóch kropli Frankincense w kapsułce wegetariańskiej może wspierać zdrowe funkcjonowanie komórek.

Ostrzeżenia

Możliwe działanie uczulające na skórę.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

 

doTERRA Frankincense (Frankincense) Essential Oil (15ml)

   107,33

  Availability: Na stanie

  Frankincense, często nazywany “królem olejków”, wywołuje uczucie spokoju i ogólne dobre samopoczucie, gdy jest stosowany aromatycznie, a jego miejscowe i wewnętrzne zastosowanie przynosi nowoczesne korzyści zdrowotne.

  Shopping Cart
  FrankincensedoTERRA Frankincense (Frankincense) Essential Oil (15ml)
   107,33

  Availability: Na stanie