Olejek eteryczny doTERRA Lawenda (Lavender) (15ml)

 45,67

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  I
  Internal
  N
  Neat
  P
  Photosensitive
  P
  Phototoxic
  H
  Hot

Lawenda jest często uważana za olejek, który trzeba mieć zawsze pod ręką ze względu na jej wszechstronne zastosowanie, w tym właściwości uspokajające i relaksujące, które sprzyjają spokojnemu snu i zmniejszają uczucie napięcia.

Na stanie

Czujesz słońce na skórze, słyszysz szum czarnego morza w tle, a kiedy rozglądasz się dookoła, widzisz najbardziej przytłaczający kolor purpury, jaki kiedykolwiek widziałeś. Wyobrażasz sobie, że jesteś na środku pola lawendy we wschodniej Bułgarii. dōTERRA wybrała tę słoneczną i suchą strefę klimatyczną Morza Czarnego jako centrum produkcji jednego z najcenniejszych olejków – Lawendy.

Przez wieki lawenda była lekarstwem na różne dolegliwości. Kobiety zielarki często przepisywały kurs lawendy, aby przywrócić skórze równowagę lub usunąć zmartwienia. Kobiety używały lawendy jako dodatku do włosów lub na szyi. Firmie dōTERRA udało się przekształcić tę piękną fioletową roślinę w naturalny olejek, który ma wiele zastosowań na co dzień.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek lawendowy *.

 • Dodaj kilka kropli lawendy do poduszek, pościeli lub na podeszwy stóp przed snem, aby dobrze się wyspać.
 • Miej pod ręką buteleczkę z lawendą, aby łagodzić okazjonalne podrażnienia skóry.
 • Odśwież swoją szafę z pościelą, materac, samochód lub powietrze, łącząc olejek z wodą w butelce z rozpylaczem.
 • Przyjmuj olejek, aby zmniejszyć uczucie niepokoju.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

 

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg