Olejek eteryczny doTERRA Rose (Róża) (5ml)

 442,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical

Olejek wspiera zdrową skórę i poprawia nastrój.

Różany roller łączy olejek eteryczny z róży z frakcjonowanym olejem kokosowym, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i stosowania. Olejek eteryczny z róży jest jednym z najcenniejszych olejków eterycznych na świecie. W wyniku pracochłonnego i delikatnego procesu wydobywania i destylacji płatków róży powstaje słodki kwiatowy aromat znany w przemyśle perfumeryjnym i olejków eterycznych.

Rose oferuje użytkownikom wiele zastosowań i możliwości wykorzystania, które są zarówno przystępne, jak i wygodne. Róża może być używana jako osobiste perfumy, których zapach podnosi na duchu przez cały dzień. Olejek może zrównoważyć poziom nawilżenia skóry, zmniejszyć widoczność niedoskonałości oraz zapewnić zdrowy i równomierny wygląd cery.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie Olejek różany*

 • Użyj olejku na punktach pulsacyjnych, aby uzyskać podnoszący na duchu aromat przez cały dzień.
 • Róż jest łatwy do nałożenia na niedoskonałości skóry. Rób to dwa razy dziennie, aby zmniejszyć jego rozmiary.
 • Nałóż olejek na szyję i nadgarstki, aby uzyskać spersonalizowane perfumy.

Skład Róża

Ten wałek z olejkiem zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA:

 • Olejek eteryczny z róży
 • Frakcjonowany olej kokosowy

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg