Olejek z mięty pieprzowej jest znany z ogromnej wszechstronności zastosowań, od pasty do zębów po gumę do żucia do odświeżania oddechu. Jako olejek eteryczny mięta pieprzowa ułatwia oddychanie i wspomaga trawienie. Olejek jest od 50 do 70 razy silniejszy niż liść mięty i jest doskonałym olejkiem, który pomoże Ci wyjść z głowy.

Czy jesteś myślicielem? Olejek z mięty pieprzowej ma właściwości relaksujące, uspokajające i ułatwiające koncentrację. Uważaj na ten olejek w pobliżu oczu. Jest to ostre oko i może być dość drażniące. Czy działanie oleju jest zbyt silne? Nigdy nie czyść go wodą, to tylko wzmocni efekt, ponieważ olej i woda nie mieszają się. Olej miesza się tylko z innym olejem, np. olejem kokosowym lub oliwą z oliwek.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z mięty pieprzowej *.

  • Użyj kropli mięty pieprzowej z Lemon (Citroen) w wodzie, aby uzyskać zdrowy, odświeżający płyn do płukania ust.
  • Przyjmij jedną do dwóch kropli w kapsułce wegetariańskiej, aby złagodzić dolegliwości żołądkowe.
  • Dodaj kroplę do ulubionego smoothie, aby uzyskać orzeźwiający efekt.
  • Umieść kroplę w dłoni z kroplą Wild Orange (Wilde sinaasappel) i Frankincense (Wierook) i wdychaj, aby uzyskać natychmiastowy zastrzyk energii.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z mięty pieprzowej (15ml)

 34,00

Availability: Na stanie

Olejek z mięty pieprzowej zapewnia relaks, uspokaja, wspomaga koncentrację i wzmacnia pamięć. Ma również działanie łagodzące na żołądek.

Shopping Cart
Mięta pieprzowadoTERRA Olejek eteryczny z mięty pieprzowej (15ml)
 34,00

Availability: Na stanie