Patchouli to drzewiaste zioło z rodziny miętowatych, o łodygach wysokich na dwa lub trzy metry i małych, różowobiałych kwiatach. Patchouli ma łatwo rozpoznawalny, bogaty, piżmowo-słodki zapach. Może mieć uziemiający, równoważący wpływ na emocje, a jednocześnie świetnie poprawia nastrój. Olejek jest również szeroko stosowany do leczenia ran i w profilaktyce skóry.

Przez wieki paczula była używana w krajach azjatyckich ze względu na swoje domniemane zdolności do zwalczania infekcji, obniżania gorączki i jako antidotum na ukąszenia owadów i węży. Ten konkretny olejek eteryczny jest świetny do tworzenia domowych perfum.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Rozpylaj olejek w dyfuzorze lub rozsmaruj go na szyi i nadgarstkach, aby poprawić nastrój.
 • Dodaj paczulę do swojej codziennej rutyny w pielęgnacji twarzy. Jedna lub dwie krople na twarz dają efekt ukojenia i rozświetlenia.
 • Patchouli pomaga rozplątać włosy.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z paczuli (15ml)

   48,33

  Availability: Na stanie

  Patchouli, członek rodziny miętowej, jest znana ze swoich właściwości wspomagających leczenie niedoskonałości skóry, a także z uspokajającego i równoważącego wpływu na emocje.

  Shopping Cart
  PatchoulidoTERRA Olejek eteryczny z paczuli (15ml)
   48,33

  Availability: Na stanie