Trawa cytrynowa, wysoka wieloletnia roślina, ma subtelny cytrusowy smak i jest powszechnie stosowana w kuchni azjatyckiej w zupach, herbatach i curry, a także w daniach z ryb, drobiu, wołowiny i owoców morza. Oprócz wyjątkowego smaku, olejek eteryczny z trawy cytrynowej wspomaga trawienie i działa jak tonik dla organizmu.

Olej ten ma również właściwości oczyszczające skórę i jest często stosowany w produktach do pielęgnacji skóry. Trawa cytrynowa jest idealnym olejkiem do stosowania podczas masażu. Ostry, korzenny aromat może uświadamiać i promować pozytywne spojrzenie na życie. Olej może również … i ożywiać.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z trawy cytrynowej *.

 • Połącz równe części “FCO” i trawy cytrynowej do masażu po ciężkim treningu.
 • Używaj oleju do aromatyzowania przystawek i dań mięsnych, wspomagając jednocześnie zdrowe trawienie.
 • Olejek z trawy cytrynowej naturalnie odstrasza owady. Rozcieńcz olejek i wetrzyj lub spryskaj nim skórę przed wyjściem na zewnątrz.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (Lemongrass) (15ml)

   17,00

  Availability: Na stanie

  Trawa cytrynowa, ulubiony olejek do masażu, ma ostry, dymny aromat, który jest oświecający. Olejek ten jest również naturalnym środkiem odstraszającym owady.

  Shopping Cart
  Trawa cytrynowadoTERRA Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (Lemongrass) (15ml)
   17,00

  Availability: Na stanie