doTERRA Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (Lemongrass) (15ml)

 17,00

  Trawa cytrynowa, ulubiony olejek do masażu, ma ostry, dymny aromat, który jest oświecający. Olejek ten jest również naturalnym środkiem odstraszającym owady.

  Na stanie

  Trawa cytrynowa, wysoka wieloletnia roślina, ma subtelny cytrusowy smak i jest powszechnie stosowana w kuchni azjatyckiej w zupach, herbatach i curry, a także w daniach z ryb, drobiu, wołowiny i owoców morza. Oprócz wyjątkowego smaku, olejek eteryczny z trawy cytrynowej wspomaga trawienie i działa jak tonik dla organizmu.

  Olej ten ma również właściwości oczyszczające skórę i jest często stosowany w produktach do pielęgnacji skóry. Trawa cytrynowa jest idealnym olejkiem do stosowania podczas masażu. Ostry, korzenny aromat może uświadamiać i promować pozytywne spojrzenie na życie. Olej może również … i ożywiać.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Zastosowania Olejek z trawy cytrynowej *.

  • Połącz równe części “FCO” i trawy cytrynowej do masażu po ciężkim treningu.
  • Używaj oleju do aromatyzowania przystawek i dań mięsnych, wspomagając jednocześnie zdrowe trawienie.
  • Olejek z trawy cytrynowej naturalnie odstrasza owady. Rozcieńcz olejek i wetrzyj lub spryskaj nim skórę przed wyjściem na zewnątrz.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg