Olejek eteryczny doTERRA Arborvitae ma wiele terapeutycznych korzyści dla ciała i umysłu.

Arborvitae, znane również jako “Drzewo Życia”, ma majestatyczne rozmiary i wszechstronne zastosowanie. Nasz olejek eteryczny z arborvitae jest
otrzymywany z twardzieli drzewa Thuja Plichta. Znany jest również jako zachodni cedr czerwony i pochodzi z Ameryki Północnej.
(głównie Kanada i północno-zachodnie Stany Zjednoczone). To unikalne źródło olejku eterycznego z Arborvitae zawiera wyraźny profil chemiczny i jest wyjątkowo skoncentrowane w metylu.
tujat.
Pozyskiwanie tego olejku odbywa się w innowacyjny, przyjazny dla środowiska sposób poprzez destylację resztek drewna, aby zapewnić, że do produkcji nie są niepotrzebnie wycinane drzewa.
Native do Kanady, wszystkie części drzewa Arborvitae były wykorzystywane w różny sposób przez rdzennych Amerykanów (pierwotnych mieszkańców obu Ameryk) dla ich leczenia, zdrowia i budowy statków, totem
kijki, kosze i ubrania.

Na przykład, może on być używany z ludźmi, którzy wierzą, że cały postęp w życiu musi być dokonany poprzez walkę i wysiłek. Oliwa zaprasza ludzi do życia w pokoju i radości, ufając w dobry wynik.

Starożytne cywilizacje używały tego olejku do wzmocnienia duchowej komunikacji podczas rytuałów i innych ceremonii.

Arborvitae to olejek eteryczny, który pochodzi z drewna drzewa Thuja Plicata. Indianie cenią to drzewo za jego walory zdrowotne, a drewno używane jest do wyrobu statków, słupów totemowych, koszy i odzieży. Ze względu na silne działanie odstraszające owady, jakie posiada olejek (a tym samym drzewo), drewno drzewa nie gnije. Dlatego też olej ten jest popularny wśród snycerzy.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie olejku eterycznego doTERRA Arborvitae*.

 • Dodaj kilka kropli do butelki z wodą i spryskaj powierzchnie lub ręce jako środek dezynfekujący.
 • Użyj 3-4 kropli Arborvitae w dyfuzorze, aby oczyścić powietrze i odstraszyć owady w domu.
 • Zmieszaj 4 krople Arborvitae z 2 kroplami Lemon, aby uzyskać naturalny środek do konserwacji i polerowania drewna.
 • Używaj podczas medytacji, aby poczuć spokój i ukojenie.
 • Stosując olejek na skórę, nanieść 1-2 krople na wybrane miejsce. Rozcieńczyć olej frakcjonowanym olejem kokosowym.

Emocjonalne i duchowe działanie olejku eterycznego z Arborvitae

doTERRA Arborvitae: Zaufanie do siły wyższej

Ten szczególny olejek eteryczny pomaga ludziom, którzy wierzą lub zachowują się tak, jakby wszystko było lub powinno być walką i że powinni robić rzeczy sami, nie prosząc o pomoc. Zamiast pokładać ufność w Boskości, ludzie ci nieświadomie blokują wszelką pomoc przychodzącą z “góry”. Decydują się robić wszystko sami, własnym ciężkim wysiłkiem. Oni czują potrzebę kontrolować każdy wynik w ich życiu.

Olejek arborvitae jest pozyskiwany z drewna i dlatego jest bardzo uziemiający. Wspiera porzucenie potrzeby kontroli i zaprasza do życia w pokoju, harmonii i pełnym zaufaniu.

Główne elementy

Ten olejek eteryczny doTERRA Arborvitae składa się głównie z tujatu metylu, mircenianu metylu i a-terpinolu.

Olejek eteryczny doTERRA Arborvitea dobrze łączy się z

Copaiba, Bazylia, Frankincense

Ostrzeżenia

Nie bierz tego.
Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.
Unikaj światła słonecznego lub promieni UV do 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

 

doTERRA Arborvitae (Drzewo Życia) Olejek eteryczny (5ml)

Thuja plicata

  34,67

  Ten olejek eteryczny doTERRA Arborvitae jest znany jako “drzewo życia”. Dzięki silnemu działaniu oczyszczającemu jest naturalnym środkiem odstraszającym owady i może być również stosowany jako ochrona drewna. Dla osób bardzo wrażliwych Arborvitae może być uziemiający.

  Ciepły i drzewny olejek eteryczny Arborvitae jest używany w praktyce medytacyjnej ze względu na swój uspokajający aromat. Drzewo arborvitae dostarcza olejku eterycznego o właściwościach oczyszczających. Olej arborvitae wspierany w pielęgnacji skóry i może być stosowany do polerowania drewnianych mebli.

   

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal