doTERRA Olejek eteryczny z bergamotki (15ml)

40,33

Bergamotka posiada właściwości zarówno uspokajające, jak i podnoszące na duchu, dzięki czemu rozwiewa niepokojące uczucia, zapewniając jednocześnie korzyści oczyszczające i oczyszczające. Bergamotka jest olejkiem łagodzącym dla skóry i wspomaga dobry sen. Bergamotka jest wyjątkowa wśród cytrusowych olejków eterycznych, ponieważ posiada zdolność zarówno do podnoszenia na duchu, jak i uspokajania.

Availability: Na stanie

Od lat Bergamotka jest stosowana we Włoszech w celu zmniejszenia uczucia stresu oraz uspokojenia i odmłodzenia skóry. Bergamotka jest najdelikatniejszą z roślin cytrusowych. Ta roślina potrzebuje specjalnego klimatu i gleby, aby dobrze rosnąć. W Grecji niedojrzałe owoce tego drzewa używane są jako słodycze i często występują w deserach lub z kawą.

Bergamotka jest wyjątkowa wśród cytrusowych olejków eterycznych, ponieważ posiada zdolność zarówno do podnoszenia na duchu, jak i uspokajania. To sprawia, że olejek ten jest idealny do pomocy przy uczuciach niepokoju i smutku. Olejek działa również oczyszczająco na skórę, a jednocześnie ma działanie uspokajające. Olejek ten jest często stosowany w terapii masażu ze względu na jego kojące i oczyszczające skórę właściwości. Ten olejek eteryczny można również znaleźć w Citrus Bliss

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

  • Bergamotka w dyfuzorze w klasie, w pracy lub w domu pomaga zmniejszyć stres i napięcie.
  • Użyj olejku na skórę podczas kąpieli pod prysznicem i głęboko wdychaj jego aromat, aby doświadczyć uspokajającego efektu.
  • Zamień zwykłą herbatę na Earl Gray z kroplą Bergamotki.
  • Nałóż kroplę na stopy, aby zapewnić sobie dobry sen, lub użyj olejku z frakcjonowanym olejem kokosowym do kojącego i relaksującego masażu.
  • Nałóż 1 lub 2 krople na szyję i nadgarstki, aby uzyskać wyśmienite perfumy.

Ostrzeżenia

Nie bierz tego.
Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.