Czarny pieprz (Black Pepper Essential Oil) jest najlepiej znany jako zioło kuchenne, które wzmacnia smak potraw. Korzyści dla człowieka wewnętrznego są równie niezwykłe. Ten olejek eteryczny zawiera wiele monoterpenów i seskwiterpenów. Są one znane ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i zdolności do zapobiegania zagrożeniom środowiskowym i sezonowym.

Olejek z czarnego pieprzu wspomaga zdrowe krążenie krwi. Należy jednak zachować ostrożność przy stosowaniu go miejscowo ze względu na jego silne działanie rozgrzewające. Poprawa krążenia krwi może przenieść się na zmniejszenie siniaków i rozgrzanie zimnych dłoni i stóp.

Olej ten może również pomóc w trawieniu, co czyni go idealnym olejem do gotowania i cieszenia się zarówno smakiem, jak i wewnętrznymi korzyściami. W przeszłości czarny pieprz był używany do stymulacji dróg oddechowych lub do zmniejszenia chęci palenia. Już po samym wąchaniu olejku eterycznego zmniejsza się chęć i niepokój związany z uzależnieniem (od nikotyny).

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Stwórz rozgrzewający, kojący masaż poprzez połączenie 1 lub 2 kropli z frakcjonowanym olejem kokosowym.
 • Rozpyl czarny pieprz lub wdychaj go bezpośrednio, aby uspokoić niespokojne uczucia.
 • Przyjmować 1-2 krople dziennie w kapsułkach wegetariańskich, jeśli ryzyko sezonowe jest wysokie.
 • Dodaj czarny pieprz do mięs, zup, dań głównych i sałatek, aby wzmocnić smak potraw i wspomóc trawienie.

Główne składniki Pieprz czarny

Ten olejek eteryczny składa się głównie z monoterpenów i seskwiterpenów.

Ostrzeżenia

Nie przyjmować bezpośrednio (tylko w veggie cap).
Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Black Pepper (Czarny pieprz) Olejek eteryczny (5ml)

Piper nigrum

  28,33

  Oprócz działania wzmacniającego smak czarnego pieprzu, ten olejek eteryczny ma również wiele korzyści fizycznych i psychicznych. Olejek może działać uspokajająco, odstraszać sezonowe zagrożenia i wspomagać trawienie. W przeszłości czarny pieprz był używany do stymulacji dróg oddechowych lub do zmniejszenia chęci palenia. Już samo wąchanie olejku eterycznego zmniejsza chęć i niepokój związany z uzależnieniem od nikotyny.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry