Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Rozpyl Black Spruce z kilkoma kroplami Dzika pomarańcza, aby uzyskać aromatyczne, relaksujące i orzeźwiające otoczenie.
  • Aby uzyskać kojącą kąpiel, dodaj do ciepłej wody sole Epsom i kilka kropli Czarnego Świerku.
  • Rozpyl rano lub podczas medytacji, aby stworzyć uspokajającą, zrównoważoną atmosferę.
  • Otwórz butelkę olejku z czarnego świerku i weź głęboki oddech, jeśli czujesz się zestresowany.
  • Nałóż na skórę, aby uzyskać oczyszczające, kojące doświadczenie.

Więcej informacji

Do czego stosowany jest olejek eteryczny z czarnego świerku?
Czarny świerk był tradycyjnie używany przez rdzennych Amerykanów jako część ich duchowych praktyk uzdrawiania i oczyszczania. Czarny świerk jest często stosowany na skórę w celu złagodzenia drobnych podrażnień i zapewnienia uczucia odświeżenia.

Octan bornylu, główny składnik chemiczny olejku z czarnego świerku, sprzyja wyciszeniu i odprężeniu. Orzeźwiający, odmładzający aromat czarnego świerku jest stosowany w aromaterapii, aby pomóc w utrzymaniu uczucia czystych dróg oddechowych i łatwego oddychania. Aromat tworzy również środowisko harmonii i równowagi. W rzeczywistości, Czarny Świerk jest jednym z olejków zawartych w balance (Saldo)

Jak stosować olejek eteryczny z czarnego świerku?

Używanie aromatu Czarnego Świerku może pomóc w promowaniu uczucia łatwego oddychania; wytwarza on również uspokajające, uziemiające środowisko. Możesz używać Black Spruce aromatycznie poprzez dyfuzję lub po prostu otwierając butelkę i głęboko wdychając.

Możesz również cieszyć się aromatycznymi korzyściami płynącymi z olejku z czarnego świerku stosując go miejscowo, ponieważ po nałożeniu na skórę utrzymuje się piękny, świeży, świerkowy zapach! Możesz również rozważyć dodanie Black Spruce do następnych perfum DIY essential oil, aby uzyskać odświeżający, drzewny twist w tonacji.

Aby złagodzić drobne podrażnienia skóry, nałóż na dany obszar kroplę lub dwie olejku z czarnego świerku. Po długim, męczącym dniu lub wyczerpujących ćwiczeniach, dodaj kilka kropli Czarnego Świerku do ciepłej kąpieli lub połącz kilka kropli z frakcjonowanym olejem kokosowym i wmasuj w mięśnie i skórę.

Skąd pochodzi Czarny Świerk firmy doTERRA?

Olejek eteryczny z czarnego świerku pochodzi z Kanady i jest pozyskiwany z igieł i gałęzi drzewa Picea mariana. Dowiedz się więcej o pochodzeniu świerku czarnego i o tym, jak ilustruje on naszą zasadę Co-impact Sourcing®, czyli dbałość o środowisko naturalne, klikając poniższy link.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z czarnego świerku (5ml)

Picea mariana

  • A
  • T
  • S

28,33

Silny olejek eteryczny z rodziny sosnowatych, ten drzewny, odświeżający olejek świerkowy jest uziemiający, oczyszczający i kojący. Black Spruce jest nieco słodszy w zapachu niż niektóre z innych olejków świerkowych; jego harmonizujący aromat jest idealny do następnej mieszanki dyfuzyjnej lub wieczornego masażu.

Availability: Na stanie

https://www.doterra.com/US/en/education/pe/black-spruce-oil

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal