Olejek eteryczny doTERRA Blue Tansy (5ml)

140,33

Blue Tansy to nowy olejek firmy doTERRA, który można już znaleźć w mieszankach Balance i Deep Blue. Olej ten ma wiele korzyści dla skóry i może być dodawany do różnych kremów do skóry.

Availability: Na stanie

Blue Tansy to nowy olejek z północnego Maroka. Olejek ten jest już kluczowym składnikiem niektórych mieszanek doTERRA, w tym Balance i Deep Blue. Olej ten może być pomocny w utrzymaniu zdrowej skóry. W Blue Tansy znajdziesz chamazulen, ten sam związek chemiczny, który nadaje olejkowi jego charakterystyczny, głęboki niebieski kolor. Olejek ten jest również szeroko stosowany w nowym Anti-Aging Eye Cream firmy DoTERRA.

Niebieski kolor może plamić powierzchnie, kurz i skórę. W przypadku stosowania z frakcjonowanym olejem kokosowym, Blue Tansy nie pozostawia łatwo swój kolor.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

  • Dodaj Blue Tansy do swojego ulubionego płynu do mycia twarzy, aby zmniejszyć wypryski. Można go również dodać do kremu nawilżającego, aby ukoić skórę.
  • Olejek dobrze łączy się z Geranium, Szałwia muszkatołowa, Petitgrain, Lawenda, Jagoda jałowca, Spearmint oraz
  • Ylang Ylang w dyfuzorze, aby stworzyć pozytywną atmosferę.
  • Ponieważ Blue Tansy ma tak piękny głęboki niebieski kolor, może być używany jako naturalny barwnik, na przykład w mydle domowej roboty.
  • Połącz go z Lawenda i frakcjonowanym olejem kokosowym, aby wykonać kojący masaż po ciężkim dniu.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.